Новини за день 4 Червня 2021

Агровиробників Львівщини запрошують відвідати наймасштабнішу агропромислову виставку України

33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021» є найбільшою аграрною подією в Україні та Східній Європі у галузі сільського господарства. У межах «АГРО-2021» відбудуться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

До заповідника «Тустань» почав курсувати рейсовий автобус зі Львова

За сприяння Львівської облдержадміністрації почав курсувати прямий автобусний маршрут зі Львова до Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

17 червня – аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок під сільське господарство

17 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

До бюджету Львівської області надійшло 8 млрд гривень податків

Вперше у 2021 році Львівщина вийшла на місячне випередження минулорічного графіка надходжень податків до загального фонду бюджету області.

«У бюджетах Львівського району є всі можливості для збалансування видатків», – Олег Демків

У департаменті фінансів впродовж поточного тижня проведено робочі наради із представниками Рава-Руської, Комарнівської, Перемишлянської територіальних громад за участі фахівців відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки ЛОДА, а також фінансистів Львівського районного фінансового управління.

Щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують, що впродовж тижня з обласного бюджету виділено 171,6 млн гривень.

Партія вакцин «Pfizer» прибула на Львівщину

На Львівщину прибула чергова партія вакцин “Pfizer”, у кількості 18 720 доз. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

“Восени ремонт дороги Мшанець – Стрілки завершимо”, – Юрій Бучко

Відновили ремонт на автомобільній дорозі Мшанець – Стрілки. На цей рік на ремонтні роботи передбачили фінансування понад 68 млн гривень.

Для представників громад Яворівського району провели тренінг щодо розвитку аграрного бізнесу

Для представників територіальних громад та аграріїв Яворівського району провели семінар-тренінгів «Економічне зростання територіальних громад Львівщини через розвиток аграрного бізнесу».

У Зимній Воді відбулося засідання конкурсної комісії з питань відбору директорів для загальноосвітніх закладів

Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту” від 16.01.2020 року #463-IX, в об’єднаних територіальних громадах створені конкурсні комісії з відбору директорів загальноосвітніх закладів. 4 червня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Зимноводівської сільської територіальної громади.