Новини за день 23 Червня 2021

У Львові вшанували 80-річницю масових розстрілів у тюрмах Західної України

Цьогоріч виповнюється 80 років з часу масових розстрілів ув’язнених в тюрмах Західної України. Сьогодні, 23 червня, у Львові відбудеться низка пам’ятних заходів із вшанування репресованих.

Головам громад наголосили на необхідності дотримання законодавства під час проведення тендерних процедур

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась робоча нарада з головами РДА та територіальних громад області в межах якої розглянули низку актуальних питань.

Розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19

В Україні стартував четвертий етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплять людей, старших 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Вперше в Україні шосейний чемпіонат провели дорогами двох областей

У неділю, 20 червня, завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Велосипедисти позмагались в олімпійських видах програми. Вперше національний чемпіонат приймала не одна область, а дві – Львівська та Закарпатська.

«Жодного захоплення території Митрополичих садів не було і не буде», – Андрій Годик

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

«Тривалість перебування у стаціонарі ковідних хворих – від 10 до 14 днів», – Людмила Гринів

Середня тривалість перебування у стаціонарі ковідних хворих, зокрема, за даними Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (ЛОІКЛ), становить від 10 до 14 днів. Про це розповіла лікарка-інфекціоністка  ЛОІКЛ Людмила Гринів.

Посол Узбекистану Алішер Курманов ознайомився із туристичними можливостями Трускавця

Медичний туризм – головна тема робочої зустрічі, що відбулась днями у Трускавці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Площу біля УКУ перейменували на честь Святої Софії Премудрості Божої

Тепер частина вул. Хуторівка – від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини, – матиме назву проспект святого Івана Павла ІІ, а студмістечко УКУ буде розташовуватися на площі Святої Софії Премудрості Божої. Саме у центрі університетського кампусу знаходиться церква Святої Софії – Премудрості Божої.

До уваги аграріїв: 2 липня відбудеться аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок

У п’ятницю, 2 липня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

12,1 мільйонів гривень з державного бюджету отримала Львівщина для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.