Новини за день 1 Червня 2021

У Львівській опері організували благодійний аукціон на підтримку музею Соломії Крушельницької

У Дзеркальній залі Львівського національного оперного театру розпочався благодійний аукціон з метою збору коштів для ремонту й реставрації експозиційних залів музею Соломії Крушельницької.

Надходження до бюджету Львівщини зросли на понад 20%

До загального фонду бюджету Львівщини за 5 місяців цього року надійшло 7,9 млрд грн податків. Такими є оперативні підсумки виконання бюджетів за доходами у січні-травні цього року.

«Маємо на меті розширити роботу Центру вакцинації на Арені «Львів», – Іван Собко

Сьогодні на нараді з Міністерством охорони здоров’я України представники Львівщини, Київщини та Одещини підбили підсумки перших днів роботи Центрів масової вакцинації населення. Загалом, у всіх трьох областях у центрах провели відпрацьовану та злагоджену роботу по вакцинуванню населення, що доводить зручність та необхідність розширення мережі таких центрів.

Вдруге в історії: львів‘янин зійшов на Еверест

55-річний львів‘янин Ігор Яськевич минулого тижня підкорив найвищу вершину світу. Відбулось це у понеділок, 24 травня.

Представників малого бізнесу запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації нагадує, що у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки (далі- Програма) триває конкурс інвестиційних проєктів.

На дорогах Львівщини діють обмеження руху вантажівок у денний час доби

Відсьогодні у Львівській області обмежено рух автотранспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 т з 10:00 год. до 22:00 год включно (при температурі повітря вище 28 градусів).

Триває конкурс інвестиційних проєктів для учасників АТО (ООС)

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації нагадує, що триває конкурс інвестиційних проєктів задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) – у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

В межах «Великого будівництва» у Братковичах цьогоріч добудують нову школу

Школа I-II ступеня у селі Братковичі Львівського району – один із п’яти загальноосвітніх об’єктів, які передбачено реалізувати в межах Програми Президента України «Велике будівництво». Завершити об’єкт планують цьогоріч.

Сьогодні відзначають Всесвітній день молока

Сьогодні, в  перший день літа разом з Міжнародним днем захисту дітей, відзначають Всесвітній день молока.

Бюджети 31 громади Львівщини отримали субвенцію з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій

Відповідно до *Розпорядження КМУ від 19 травня 2021р № 468-р, із загального фонду державного бюджету 31 місцевий бюджет області отримав субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 21,1 млн грн із 60 млн гривень передбачених на цю мету на рік.