Новини за день 8 Червня 2021

«Свідоцтво про вакцинацію видає сімейний лікар», – Наталія Іванченко

Станом на сьогодні особи, які отримали дві дози однієї з трьох вакцин, що використовуються в Україні, можуть звернутися до свого сімейного лікаря для отримання свідоцтва про вакцинацію. Воно видруковується з медичної інформаційної системи. Про це сьогодні на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповіла виконуюча обов’язки генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

«У травні надходження по ПДФО збільшилися майже на 40 %», – Олег Демків

У травні цього року порівняно з травнем минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб від платників  сфери підприємництва збільшилося на 38 % більше, тоді як з бюджетної сфери –на 17 %. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

“Рух – це здорово!”: школярі Львівщини взяли участь у фізкультурно-оздоровчому флешмобі

Сьогодні у музеї “Арсенал” в межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу для учнів “Рух – це здорово!” відбувся флешмоб – руханка за участю 45 школярів п’яти загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивного клубу “Львівські янголи”.

Аграрний досвід Львівщини поширюється на інші регіони

8 червня  2021  року, у м. Київ в рамках 33-ї Міжнародної агропромислової виставки AGRO-2021 відбувся IV Агрополітичний форум. Особлива увага форуму приділялася земельній реформі в умовах децентралізації, розвитку сільських територій і доступ аграріїв до інструментів фінансування.

Балансоутримувачам наголосили на важливості ефективного використання держмайна

Сьогодні, 8 червня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулось засідання робочої групи  з питань ефективного використання державного майна.

Відтепер свідоцтво про народження дитини можна отримати Укрпоштою завдяки сервісу «єМалятко»

Сервіс «єМалятко» запустили у жовтні 2020 року. Відтоді понад 125 тисячі українців скористалися послугою і зареєстрували народження дитини через додаток. Про це повідомили в Кабінеті Міністрів України.

Львівщина – у трійці найпопулярніших туристичних місць в Україні

За результатами соціологічного дослідження Міністерства культури та інформаційної політики Львівська область потрапила до топ-3 найпопулярніших туристичних напрямків України (на другому місці після Одещини).

Центри вакцинації можуть з’явитися ще у чотирьох містах Львівщини

Планується збільшення кількості локацій для облаштування Центрів вакцинації – про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області розповів регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

«Високий рівень антитіл не є протипоказом для вакцинації від Covid-19», – Олег Когут

«Єдиним протипоказом для вакцинації є наявність алергічних реакцій на компоненти вакцини. У такому випадку слід проконсультуватися з сімейним лікарем, а також попередити медиків перед отриманням щеплення», – розповів регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут, – «Загалом, при наявності хронічних захворювань, рекомендована вакцинація. Тому що  у людей з такими захворюваннями ослаблений імунітет, […]

У Києві триває Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021»

Сьогодні, 8 червня,  заступник голови Львівської обласної адміністрації Віталій Загайний взяв участь у роботі ХХХІІІ  Міжнародної  агропромислової  виставки  «АГРО-2021» у м. Києві.