Новини за день 9 Червня 2021

Онлайн-конференція щодо підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами

Сьогодні відбулась онлайн – конференція у форматі ZOOM, організована Громадською спілкою «Всеукраїнська Аграрна Рада та проєктом USAID «Агро», з питань земельної реформи, практичного вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин, запобігання рейдерству та переорієнтації діяльності і функцій Держгеокадастру на сервісорієнтовану організацію та публічне управління.

Зі Львова до «Липової долини» організували першу веломандрівку

Днями відбувся перший велопробіг до нового туристичного об’єкту проєкту «ГорбоГори» – відпочинкового комплексу «Липова долина» у селі Милошевичі.

В області обговорили питання підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами

Сьогодні, 9 червня, представники департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації взяли участь в онлайн конференції, організованій  Громадською спілкою «Всеукраїнська Аграрна Рада та  проєктом USAID «Агро».  Говорили про підтримку реформи Держгеокадастру агробізнесом та сільськими громадами України.

Для дітей пільгових категорій організували пізнавальну екскурсію

Сьогодні за сприяння Благодійної організації «БФ Уляни Кузик», Громадської ради «Львівліс», служби у справах дітей та управління транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації для дітей підоблікових категорій Львівщини організували пізнавальну екскурсію. Заходи приурочили до  Дня захисту дітей.

На автомобільній дорозі Грабовець – Вихопні – Жовтанці завершили ремонтні роботи

Завершили ремонт окремої ділянки автомобільної дороги С140845 Грабовець – Вихопні – Жовтанці на ділянці між населеними пунктами Жовтанці та Вихопні.

4 млн грн виділено з державного бюджету на фінансування інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини

На утримання інклюзивно-ресурсних центрів Львівщина в поточному році отримала з державного бюджету 17,3 млн грн, з яких цього тижня виділено 4 млн грн на оплату праці 219-ти педагогічних працівників ІРЦ.

У Міжнародний день архівів ДАЛО представив тематичну виставку

Щорічно 9 червня відзначається Міжнародний день архівів. Із професійним святом працівників державного архіву Львівської області привітав заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

На Львівщині триває навчання “Школи Уповноважених осіб” для представників органів державної влади

Завершився четвертий день активної роботи «Школи Уповноважених осіб» для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно.

В Україну доставили майже 70 тисяч доз Comirnaty/Pfizer за кошти державного бюджету

В Україну прилетіли ще 66 690 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, яку закуповують державним коштом через міжнародну агенцію Crown Agents. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

До уваги громадськості: дайджест актуальних можливостей залучення коштів МТД у червні

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА підготував дайджест актуальних можливостей залучення коштів міжнародної технічної допомоги від іноземних донорів у червні цього року.