Новини за день 19 Червня 2021

Для семи громад Стрийського району провели семінар із ведення бюджетного процесу

Спеціалісти департаменту фінансів Львівської ОДА продовжують проводити виїзні семінари у громадах області. Чергова навчальна зустріч відбулася у Миколаївській територіальній громаді за участі фінансистів Миколаївської, Гніздичівської, Ходорівської, Розвадівської, Жидачівської, Журавненської, Новороздільської територіальних громад Стрийського району.

У межах святкування Дня фермера на Львівщині обговорили розвиток фермерських господарств молочного напряму

У п’ятницю, 18 червня, на базі Львівської аграрної дорадчої служби відбувся семінар «Розвиток фермерських господарств молочного напряму». Участь взяли сімейні та фермерські господарства молочного напряму, підприємства з переробки молока та компанії-партнери.

Понад 500 випускників Національної академії сухопутних військ поповнили ряди офіцерського складу

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Завершився перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець(чиня) CivicLab»

18 червня завершився перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець(чиня) CivicLab». Захід організувала Львівська облдержадміністрація спільно з Офісом Ради Європи у рамках проєкту «Зміцнення громадської думки у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

На базі “Грушівського психоневрологічного інтернату” відкрили сироварню

Напередодні,18 червня, на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу.

Відбулася робоча зустріч щодо питання захисту дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах

З метою захисту дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах від різних видів насилля, сьогодні, 18 червня, у Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Кам’янка-Бузької міської ради» відбулася робоча зустріч.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 27 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 27 людей. Скеровано на самоізоляцію – 377 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 404 осіб. Померлих – 3 особи.

На Львівщині зафіксовано 61 новий випадок захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1325 досліджень на коронавірус, з них – 61 позитивний. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 160 осіб.

19 червня – День фермера

Вітаємо фермерську спільноту з професійним святом – Днем фермера! Бути фермером – це життєве покликання. Ця праця – це не просто робота, а спосіб життя, любов до рідної землі. Відомо, як нелегко працювати на землі. Але Ваша праця переконливо доводить спроможність і вміння фермера гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій. І саме розвиток фермерства […]