Новини за день 22 Червня 2021

У Львові провели масштабні навчання з питань цивільного захисту

Сьогодні, 22 червня, на стадіоні «Арена Львів» відбулись показові навчання із демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Доступні кредити 5-7-9%: в області видали майже 1,5 тисячі кредитів на суму майже 3 млн грн

Львівська область продовжує утримувати лідерські позиції серед регіонів України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Офіс розвитку малого і середнього підприємництва та Фонд розвитку підприємництва.

У Львівському районі проводяться заходи щодо активізації процесу вакцинації

У Львівському районі продовжується об’їзд медичних закладів та зустрічі з головними лікарями щодо посилення процесу вакцинації. Цього разу заступники голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський та Олександр Клименко відвідали м. Городок, де провели зустріч щодо стану імунізації населення.

На кордоні з Польщею запрацюють всі пункти пропуску

У травні минулого року Україна відновила роботу усіх пунктів пропуску на кордоні з Польщею, однак три з них залишалися закритими із польського боку. Інформують у департаменті міжнародно-технічної допомогти та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Школярі зі Львівщини вирушили на літній відпочинок до моря

Сьогодні, 22 червня, розпочалась V зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса). На відпочинок  у стилі «Творче літо» поїхали 76 дітей з Львівщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У дитячому центрі школярі оздоровлюватимуться 21 день – зміна триватиме з 22 червня по 12 липня.

Надано правову допомогу

Минулого тижня начальником відділу з питань правового забезпечення апарату Львівської районної державної адміністрації Роксоланою Дяківнич надано правову консультацію жителю Львівського району. Мешканця села Кукезів Новояричівської територіальної громади цікавили питання нарахування та виплати пенсії.

У Львові відбулось дитяче свято «Чужих дітей не буває»

Цими вихідними у парку «Горіховий Гай» відбулось дитяче свято. Організували його з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Дня батька для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Служба експортера презентує оновлений каталог «Експортний потенціал Львівщини»

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації презентує оновлене видання каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Учасники Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни прибули на Львівщину

У понеділок, 21 червня, стартував Всеукраїнський велопробіг ветеранів війни «Шануємо пам’ять захисників України».