Новини за день 2 Червня 2021

Максим Козицький відвідав творчу майстерню художника Петра Сипняка

Вертеп, чумаки, портрети, українське село, зображені у своєрідному впізнаваному стилі Петра Сипняка – тематика картин художника вражає. Митець є автором більше 20 персональних виставок, організатором та учасником багатьох благодійних аукціонів та проектів задля відновлення культурних пам’яток Львова та інших міст. Роботи митця знаходяться у музеях Львова, Києва, Канева, Запоріжжя, Кам’янського та у численних приватних колекціях в […]

Відбудеться навчання з підготовки проєктних заявок на конкурс ДФРР

Департамент економічної політики Львівської ОДА підготував навчальний семінар щодо умов проведення конкурсу проєктів ДФРР на 2022 рік.

ЛОДА не переплачувала за кисневі концентратори

Сьогодні видання «Наші гроші.Львів» опублікувало новину про те, що Департамент охорони здоров’я Львівської обладміністрації замовив кисневі концентратори вдвічі дорожче прайсу китайського виробника. https://lviv.nashigroshi.org/2021/06/02/loda-zamovyla-kysnevi-kontsentratory-vdvichi-dorozhche-prajsu-kytajskogo-vyrobnyka/

Розпочато фінансування виплати пенсій за червень 2021 року

Сьогодні, 2 червня 2021 року, Пенсійним фондом України, згідно із затвердженим графіком, розпочато фінансування виплати пенсій за червень 2021 р. Пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямовано 79,0 млн гривень. Виплату пенсій буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку.

Показник перевиконання місцевих бюджетів на Львівщині становить 41 %

У департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації проаналізували виконання місцевих бюджетів Львівщини за доходами в січні-травні в розрізі територій. За підсумками проведеної роботи – у кількох громадах рівень виконання річного плану вже перевищує 50 %, загалом по області – 41 %.

Боксерки Львівщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті України

Сьогодні, 2 червня, до управління молоді та спорту Львівської ОДА завітали спортсменки збірної області з боксу, що представляла Львівщину на чемпіонаті України з боксу серед жінок у вікових категоріях молоді та юніорів.

Проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Нещодавно СДІ  Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС в Львівській області Оксаною Гостинською проведено «гарячу телефонну лінію». Наводимо деякі запитання та відповіді на них.

Науковців відзначили подяками з нагоди 205-річчя Львівського торговельно-економічного університету

Сьогодні заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко привітав науковців Львівського торговельно-економічного  університету з нагоди 205 – ї річниці з дня заснування закладу.

«Фінансування інфраструктурних об’єктів можливе лише після повного перекриття дефіциту на заробітну плату», – Іван Собко

Питання дефіциту заробітної плати в місцевих бюджетах дуже тісно пов’язане з фінансуванням об’єктів інфраструктури. І, відповідно до вимог бюджетного законодавства, фінансування видатків незахищених статей за наявності дефіциту на заробітну плату є порушенням закону, адже такі видатки будуть незаконними. Тому для збалансування місцевих бюджетів необхідним є затвердження реальних заходів з їх оптимізації.

У Бібрській школі запрацював оновлений харчоблок

Новий навчальний рік Бібрський опорний заклад загальної середньої освіти розпочне уже із новою їдальнею. Старт роботи оновленого харчоблоку дали кілька тижнів тому, аби в тестовому режимі випробувати всі його потужності та можливості.