Новини за день 24 Червня 2021

До Львова завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд

Сьогодні, 24 червня, до Львова завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова Клод Вільд. З нагоди візиту пан Посол зустрівся з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким.

У Львівському обласному центрі краєзнавства планують облаштувати молодіжний центр

У будівлі Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка планують облаштувати дитячу  турбазу та сучасний молодіжний центр.

Оголосили конкурс грантів на розширення взаємодії з громадянським суспільством у Східному партнерстві

Партнерство «Відкритий уряд» оголошує конкурс на отримання грантів двох категорій. Інформують у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

У Львові напрацьовували рішення задля підтримки галузі картоплярства

Сьогодні у Львові відбулась розширена нарада Української Асоціації Виробників Картоплі за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Понад 3,5 млн грн – на підтримку сільськогосподарських товаровиробників області

Цього тижня на підтримку сільськогосподарських товаровиробників та забезпечення виконання заходів визначених Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства з обласного бюджету перерахували 3636,3 тис гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Експортний потенціал Львівщини представили в межах форуму

Сьогодні в області відбувся IV Львівський експортний форум. Учасники, а це понад сотня експертів, підприємців, представників державних установ та ділових кіл, спілкувалися на тему експорту.

Міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака відбудеться 29 червня у Львівській філармонії

Львівська обласна філармонія запрошує на V Відкритий міжнародний музичний маратон  пам’яті  Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Здійснено робочий об’їзд території району

Сьогодні, 24 червня, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко разом з керівниками профільних структурних підрозділів, під час робочого об’їзду, оглянули стан робіт щодо облаштування тимчасового мосту в с. Гайок Львівського району.

Оборот роздрібної торгівлі в області зріс на 19,6%

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–травні цього року у порівнянні з аналогічним періодом минулого збільшився на 19,6% і становив 32,8  млрд грн.

Військовий госпіталь Нацгвардії на Львівщині отримав медичне обладнання на суму понад 15 мільйонів гривень

У межах «Ініціативи безпекової допомоги Україні» від Міноборони США минулими вихідними госпіталь Нацгвардії, що дислокується в місті Золочів, отримав медичне устаткування на суму близько 15 мільйонів гривень.