Новини за день 25 Червня 2021

Стан та стратегію розвитку галузі ягідництва області розглянули в межах науково-практичної конференції

Cьогодні, 25 червня у Львові на базі ТзОВ РСП «Шувар» відбулась  науково-практична конференція «Ягідництво – реальний стан та стратегія розвитку», яка об’єднала понад 50 сільгоспвиробників галузі ягідництва, представників департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації,  наукових установ.

«Мистці-емігранти є носіями України у світі», – Іван Собко про виставку «Українські герої – мистці у світі»

У Львівському палаці мистецтв відкрили виставку картин-анімацій «Українські герої – мистці у світі». В експозицій виставки представлені відомі у світі мистці українського походження, які через різні політичні, економічні та соціальні обставини змушені були покинути Україну в процесі чотирьох хвиль еміграції.

165 млн грн на потреби області за тиждень

Упродовж тижня з обласного бюджету профінансували 165 млн грн, з яких 79,3 спрямували на ремонт доріг. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Школа голів громад»: Львівщина ділиться досвідом з розвитку туризму

24 червня проект «Школа голів громад», який зібрав учасників із 13 областей України, проводив навчання у Збаражі.

В області понад 70 учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримали по 200 балів, а троє – по 400

Український центр оцінювання якості освіти підбив підсумки цьогорічного ЗНО. Відтак, випускники шкіл Львівської області 71 раз отримали найвищий бал на тестуваннях.

Сьогодні, 25 червня, відзначають Всесвітній день вітиліго

Щорічно, 25 червня, у світі відзначають День вітиліго. Вітиліго – це рідкісне шкірне захворювання, що виникає через брак пігменту меланіну і характеризується утворенням блідих чи білих плям на шкірі. Цю дату обрали в пам’ять про музиканта Майкла Джексона, який страждав цим захворюванням.

Вирішення проблемних питань із зупинення реєстрації податкових накладних для с/г виробників розглянули в межах робочої групи

Сьогодні, 25 червня, відбулось чергове засідання обласної робочої групи з оперативного вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам.  Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У Держенергоефективності пояснили як можна заощадити на комунальних послугах завдяки альтернативним джерелам енергії

Держенергоефективності за підтримки ЄС у межах Проєкту ЄС «Twinning» проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах – “Чиста” енергія для Вашої родини”.

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів шкіл Куликівської територіальної громади

24 червня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів чотирьох закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської територіальної громади. Участь у конкурсній комісії взяв заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський.

До кінця 2023 року в області модернізують три пункти пропуску

Сьогодні понад 200 км українсько-польського кордону проходять на межі Львівської області. Відтак, модернізація чинних та будівництво нових пунктів пропуску є одним з пріоритетних напрямків для області.