Новини за день 11 Червня 2021

Іван Собко привітав переможців конкурсу «Благодійна Львівщина»

10 червня у приміщенні «Центру ділового партнерства» відбулася церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина 2020”, який проводиться в межах щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна». На конкурсі нагороджують найкращих в області благодійників, меценатів та волонтерів, їхні організації, колективи, установи, які реалізували значні благодійні проєкти.

Столиця чорної кераміки й іконостас славетного Рутковича – «Експедицію громад» приймала Золочівщина

Проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм» із 6-м за чергою виїздом цього разу побував на Золочівщині. Разом із представниками туроператорів, місцевим активом, відвідали села Гавареччина, Грабово, Сасів, а ще місто Золочів – центр територіальної громади і району.

“Важливо, що бізнес вкладає кошти у розвиток області”, – Максим Козицький про приватизацію колишньої колонії на Хуторівці

Компанія SoftServe планує звести у Львові кампус, який міститиме низку інфраструктурних об’єктів та офісів.

На Львівщині завершується посівна кампанія

Через холодні кліматичні умови цьогорічної весни  терміни початку весняно-польових робіт в області змістилися на 2 тижні до середньорічних строків посіву. Попри те, що посів ранніх ярих культур розпочали на початку квітня, на полях Львівщини сівба пізніх культур підходить до завершення.

Для аграріїв Дрогобицького району провели тренінг «Економічне зростання територіальних громад через розвиток аграрного бізнесу»

Для представників громади та аграріїв Дрогобицького  району організували навчальний семінар – тренінг «Економічне зростання територіальних громад Львівщини через розвиток аграрного бізнесу».

Відбулось перше засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації

Сьогодні, 11 червня, провели перше засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Борчиня Оксана Лівач виборола срібло на рейтинговому міжнародному турнірі

У Варшаві триває міжнародний турнір з вільної боротьби Open Poland. Борчині змагаються не тільки за медалі, а й за рейтингові бали та право представляти Україну на чемпіонаті світу.

Фонд соціального страхування України розпочинає здійснювати оплати е-лікарняних

Заклади охорони здоров’я України переходять від видачі паперових листків непрацездатності до створення електронних медичних висновків. Такий електронний листок не потребує дублювання на бланку та має повний перелік функцій паперової версії.

Львівський університет безпеки життєдіяльності випустив 131 рятувальника

Сьогодні, 11 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців.

Відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району

Сьогодні, 11 червня, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка, Щирецького селищного голови Олега Василишина, відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району. Першочергово оглянуто стан резервної дороги, що з’єднує с. Піски та с. Семенівка Щирецької територіальної громади (об’їзд провалля), ремонтні роботи на якій завершаться наступного […]