Новини за день 3 Червня 2021

Львів – Дрогобич: для одеських журналістів організували промотур

Першим прямим рейсом Одеса – Львів, який відкрила авіакомпанія «SkyUp»,  прилетіла команда програми «Кругозір», аби відзняти і показати в ефірі цікаві туристичні місця Львівщини.

На Луганщині подяками Львівської ОДА відзначили воїнів 80-тки

У вівторок, 1 червня, в Сєвєродонецьку, що на Луганщині, відзначили особовий склад 80-тої окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Ремонтні роботи на дорозі Бориня – Боберка відновили

Ремонтні роботи на автомобільній дорозі Бориня – Боберка підрядна організація «Онур» вже  відновила.

«Питання відновлення електропостачання в школі у Нижній Яблуньці намагатимемось вирішити», – Юрій Бучко

«Сьогодні зустрівся з директором школи у с. Нижня Яблунька та представниками Боринської ОТГ. За результатами зустрічі цього тижня проведемо нараду щодо відновлення електропостачання у школі за участі керівництва школи та територіальної громади, проектантів, замовників та підрядника», – розповів сьогодні заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

25 бібліотек Львівщини отримають книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році

Український інститут книги оприлюднив перелік бібліотек, які отримають книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році. Закупіля книг здійснюється в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського інституту книги.

Найбільший замок Львівщини відтворять у 3D форматі

Найбільший замок Львівщини – твердиню у Старому Селі –  відсканували та створять його 3D-модель.

Підприємців-початківців запрошують до участі у конкурсі стартап-проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності.

Бюджетна комісія погодила виділення понад 10 млн гривень на заходи енергозбереження в ОХМАТДИТі

Сьогодні, 3 червня, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

У червні 2021 року Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області проведело автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

15 червня відбудеться земельний аукціон

15 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.