Новини за день 5 Вересня 2021

У Пасіках-Зубрицьких святкують День села

Хоча на календарі вже осінь, сьогодні у Пасіках-Зубрицьких панує надзвичайно тепла атмосфера чудового свята. Гучна музика, запальні танці, талановиті артисти, розваги для дітей та козацькі забави дарували присутнім неймовірні емоції.

Сьома річниця оборони Луганського аеропорту: у Львові відбувся вечір пам’яті захисників України

З нагоди сьомої річниці боротьби за Луганський аеропорт напередодні у міському «Будинку воїна» відбулись урочистості присвячені героїчній обороні летовища.

Вчора в області провакцинували 4838 осіб, з них 2933 – у центрах вакцинації

За вчора, 4 вересня, на Львівщині провакцинували 4838 осіб, з них 2933 мешканці області  отримали щеплення в 18-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 60 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 35 осіб

За попередню добу в області провели 820 досліджень на коронавірус, з них – 60 позитивних.