Новини за день 25 Вересня 2021

Представників бізнесу запрошують до наглядових рад при закладах профтехосвіти

Львівська облдержадміністрація у межах програми «Освітня академія» створює наглядові ради при закладах професійно-технічної освіти. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький. До складу наглядових запрошують представників бізнесу.

Невакциновані та з запущеною з супутньою патологією: експертка з пульмонології про госпіталізованих з ковідом пацієнтів

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених. Про це вчора на брифінгу щодо епідситуації в області розповіла експертка з пульмонології департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Надія Рудницька.

#СТОП БУЛІНГ: у Давидівській громаді відбувся обласний форум з протидії булінгу

Вчора у с. Пасіки-Зубрицькі Давидівської територіальної громади відбувся Другий обласний форум «#СТОП БУЛІНГ». «Привернути увагу до проблеми булінгу, кібербулінгу та запобігти їм, а також поділитись власними напрацюваннями у боротьбі із цими негативним суспільним явищем – головна мета форуму», – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Видатки держбюджету на боротьбу з коронавірусом склали вже 30 млрд грн: дані за вісім місяців

У державному бюджеті на боротьбу з коронавірусом заплановано у поточному році 36 млрд грн, з яких за вісім місяців використано понад 30 млрд гривень.

164 млн грн: щотижневе фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

11 382 особи на Львівщині вакцинувалися від ковіду за останню добу

На Львівщині за вчора, 24 вересня, щеплення від ковіду отримали 11 382 особи, з них 3075 – другою дозою.

У стаціонарах області перебуває 1466 осіб з коронавірусом. 98% з них – невакциновані

За попередню добу в області провели 1821 дослідження на коронавірус, з них – 677 позитивних.