Новини за день 22 Вересня 2021

«Невакциновані» школи переводять на віддалене навчання

Департамент освіти та науки скерував відділам освіти громад та районів листа із роз’ясненням щодо роботи навчальних закладів в у мовах «жовтої» зони.

Близько 650 тисяч гривень виділять з обласного бюджету для придбання житла 4 дітям-сиротам області

Під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Як працюватимуть дитячі садки і початкова школа в області: роз’яснення

Уряд вважає доцільним дозволити працювати дитячим садочкам та початковим школам при будь-якому рівні епіднебезпеки. Відповідні зміни прийняті в постанову Уряду №1236. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабінету Міністрів.

Для тергромад Дрогобицького району провели навчання щодо механізмів обласної програми підвищення енергоефективності

Сьогодні, 22 вересня, з метою популяризації напрямків Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки, департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства облдержадміністрації провів навчальний семінар в Дрогобицькій РДА.

На осінній «Львівській Сотці» позмагається майже 700 велосипедистів: схема перекриття руху

У неділю, 26 вересня, відбудуться традиційні велоперегони «Львівська Сотка. Осінь». Цьогоріч вже зареєструвались понад 650 учасників. Серед зареєстрованих – прихильники велоспорту з Білорусі, Туреччини та Молдови.

Цього року відремонтують понад 5 кілометрів дороги Сокаль -Стоянів

На автомобільній дорозі О141602 Сокаль – Стоянів влаштовують основу ЩПС. Роботи виконують на ділянці від с. Тартаків до с. Переспа.

Новий центр вакцинації відкрили у «Епіцентрі» в Сокільниках

В області відкрили ще один центр вакцинації – ТЦ “Епіцентр”, що знаходиться по вул. Стрийській, 30, (с.Сокільники). Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Збірна Львівщини стартувала на Спартакіаді держслужбовців та посадовців органів місцевого самоврядування

Учора, 21 вересня, у Чорноморську стартувала Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців  органів місцевого самоврядування. Впродовж кількох днів представники 17 областей змагатимуться у волейболі, футзалі, шахах, шашках та тенісі настільному.

Історико-краєзнавчий музей у Винниках відзначає 30-річчя: програма заходів

Музей, де експонуються меч вікінгів, поховання германського короля, найдавніший смайлик, дарунки римських вельмож, один з трьох відомих свебських казанів, речі  трипільської культури – Історико-краєзнавчий музей міста Винники 23–24 вересня святкує своє 30-річчя.

Кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення – Уряд вніс в Раду законопроєкт

Сьогодні Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”. Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної ради України. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання.