Новини за день 29 Вересня 2021

Прем’єра симфонії та театралізоване дійство: у Львівській філармонії низкою мистецьких заходів вшанували річницю трагедії в Бабиному Яру

У Львівській обласній філармонії за участі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького та заступника Івана Собка відбулися мистецькі заходи, приурочені до 80-х роковин розстрілів в урочищі Бабин Яр у Києві. Також у заходах взяли участь директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк та заступниця директорки Тетяна Плугатор.

«Шахтарі повинні отримати заробітну плату в повному обсязі», – ЛОДА

Сьогодні, 29 вересня, за ініціативи Міністерства економіки України відбулась онлайн нарада щодо врегулювання проблемних питань погашення заборгованості із заробітної плати працівникам вугільної галузі. Львівщина долучилась онлайн.

Безбар’єрний доступ маломобільних груп: в області напрацьовують план заходів

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року розроблена у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської та на виконання відповідного указу Президента України.

Узбецьким туроператорам та профспілкам презентували курортні пропозиції Львівщини

В межах візиту делегації із Львівщини в Самаркандську область Республіки Узбекистан, 24 вересня, відбулась презентація туристичних та курортних пропозицій регіону для узбецьких туристів, а також промоційного відео про Львівщину з акцентом на оздоровчий туризм.

Новостворена Консультативна рада у справах ветеранів при ЛОДА затвердила План роботи

Сьогодні, 29 вересня, провели перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів, сімей загиблих (померлих) захисників України при Львівській обласній державній адміністрації.

Департамент екології та природних ресурсів приймає запити для формування проєкту Переліку природоохоронних заходів фінансування

Триває прийом запитів для формування проєкту Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році.

Стан проведення імунізації в районі проти COVID-19 обговорили під час апаратної наради

З метою розгляду і обговорення стану організації та результатів роботи органів державної влади, визначення узгоджених дій і прийняття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики та виконання завдань, проведено апаратну нараду.

Близько 200 млн грн з акцизного податку на пальне отримає Львівщина

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову про затвердження часток відрахування територіальним громадам акцизного податку з пального у другому півріччі цього року. Нагадаємо, ці частки залежать від обсягів реалізації пального на відповідних територіях у січні-червні.

У Львівстандартметрології проведуть вебінар з питання технічного регулювання

З метою підтримки інформаційно-просвітницької кампанії Мінекономіки для підвищення рівня інформованості бізнесу щодо змін у сфері технічного регулювання 30 вересня у ДП «Львівстандартметрологія» проведуть вебінар.

Фінансова підтримка ягідництва Львівщини: як виробникам скористатись програмою обласного бюджету

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації продовжує приймати документи для фінансової підтримки галузі ягідництва в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.