Новини за день 10 Вересня 2021

Джамала відвідала Львівський музей історії релігії

9 вересня «Львівський музей історії релігії» відвідала відома українська співачка кримськотатарського походження Джамала. Відвідини відбулися у перерві між зйомками фільму «Смак свободи», які у цей день проходили у Львові на площі Музейній. Особливе зацікавлення переможниці Євробачення-2016 викликала експозиція відділу східних релігій, в якому представлено пам’ятки кримськотатарського народу – унікальні Корани, ритуальні предмети і предмети побуту.

Львівський бронетанковий завод відзначив професійне свято – День танкіста і танкобудівника

Напередодні Дня танкіста, яке в Україні відзначають у другу неділю вересня, на території Львівського бронетанкового заводу відбувся урочистий захід.

Нарада щодо виявлення нелегальних пасажирських перевезень

Щодо унеможливлення нелегальних пасажирських перевезень та забезпечення мешканців умовами для комфортного та безпечного пересування громадським транспортом сьогодні говорили на засіданні районної робочої групи з питань виявлення нелегальних пасажирських перевезень.

Ідеатон.Львівщина: триває молодіжний проєкт щодо інструментів громадської участі

Сьогодні у Будинку Воїна відбувається захід «Ідеатон. Львівщина». Його організовує громадська організація «Батьки в дії» та управління молоді та спорту Львівської ОДА в межах конкурс молодіжних проєктів. На заході зібрались представники десяти громад Львівської області для того, щоб дізнатись про інструменту впливу на життя в громадах, які можна використовувати вже сьогодні.

Львівщина отримала ще понад 17 тисяч доз вакцини «Pfizer» («Comirnaty»)

В область доправили 17 550 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією “BioNTech” спільно з американським фармакологічним концерном “Pfizer”.

На ці вихідні притулок «Домажир» організовує для охочих сніданок з ведмедями

Упродовж 11-12 вересня ведмежий притулок «Домажир» запрошує на ранкову каву з клишоногими. Кількість місць обмежена.

Бізнес випереджає бюджетну сферу за темпами сплати ПДФО

Динаміка надходжень до бюджету податку на доходи фізичних осіб від сфери бізнесу випередила динаміку від бюджетної сфери. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Понад 200 млн грн виділили тергромади області на боротьбу з коронавірусом

На боротьбу з коронавірусом у місцевих бюджетах області в поточному році передбачили понад 215 млн грн, використали ‒ 206 млн грн. Розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА облдержадміністрації Олег Демків.

Роботодавцям-мінімізаторам Червоноградського району рекомендували переглянути рівень оплати праці працівників

Сьогодні, 10 вересня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Соціально відповідальний бізнес: керівники підприємств Львівщини розповіли, чому їхні працівники вакцинувалися від ковіду

В області триває п’ятий етап вакцинації населення, під час якого вакцинують усіх охочих – незалежно від віку чи професійної приналежності. Окрім того, триває організована вакцинація освітян та медиків, в окремих випадках, за рекомендаціями Мінохорони здоров’я, вакцинують дітей віком від 12 років. Організовані колективи можуть скористатися послугами мобільної бригади, яка проведе вакцинацію членів колективу на виїзді. […]