Новини за день 4 Вересня 2021

Відбувся фінальний етап обласної Спартакіади

Проведення Спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування дозволяє розвивати популярні види спорту, залучати до занять фізичною культурою і спортом працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, які, у свою чергу, своїм прикладом пропагуватимуть здоровий спосіб життя.

Молодвіж у Львові: Максим Козицький став учасником дискусії на тему ідентичності

Сьогодні на території !FESTREPUBLIC у Львові стартував Всеукраїнський форум активної молоді «Молодвіж». Цьогоріч він відбувається вчетверте й триватиме до 5 вересня.

Легалізація праці в області: в ЛОДА заслухали керівників підприємств Золочівського району

За результатами засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення керівникам підприємств Золочівського району рекомендували вжити дієві заходи щодо недопущення порушення трудового законодавства.

94,1 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Цього тижня з обласного бюджету виділили 94,1 млн грн, з яких 64,8 млн грн спрямували на поточне утримання установ обласного підпорядкування.

Львівська національна опера готується до унікальної прем’єри одразу двох опер українського композитора

Упродовж 11 та 12 вересня у Львівській національній опері відбудеться сучасна прем’єра опер «Сокіл» та «Алкід» українського композитора-класика, сучасника В. А. Моцарта – Дмитра Бортнянського. Постановка відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Триває прийом заявок на екологічний конкурс «Відповідальність за створіння»

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви запрошує до участі у конкурсі «Відповідальність за створіння», метою якого є підвищення екологічної свідомості в суспільстві, плекання відповідальності за створений Богом світ, навколишнє середовище.

Лучники з 5 країн завітають до Львова на міжнародний турнір зі стрільби

У понеділок, 6 вересня, у Львові розпочнуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2021». Цьогоріч на турнір, завітають понад 300 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусі, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі та 13 областей України та Києва.

Вакцинація населення та безпека громад: Львівщина виокремила пріоритетні напрямки співпраці з ЮНІСЕФ

Відбулась зустріч голови Львівської ОДА Максима Козицького з Координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані. Також серед гостей вітали Голову представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурата Шахіна.

Вчора в області провакцинували 10 384 особи, з них 2412 – у центрах вакцинації

За вчора, 3 вересня, на Львівщині провакцинували 10 384 особи, з них 2412 мешканців області  отримали щеплення в 11-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 183 нових випадки захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 65 осіб

За попередню добу в області провели 1109 досліджень на коронавірус, з них – 183 позитивних.