Новини за день 13 Вересня 2021

Інформація щодо стану вакцинації

За попередню добу у Львівському районі вакциновано 120 осіб від COVID-19 , у місті Львові – 1797 осіб.

За сприяння Львівської ОДА Красненська громада працює над стратегією розвитку

Сім громад Львівщини минулого тижня розпочали практичний етап напрацювання стратегій. Зокрема, сьогодні  розширене засідання робочої групи з формування стратегії розвитку територіальної громади за участю місцевого бізнесу та громадськості відбулося у смт Красне.

Під час Форуму видавців у Львові юні пісочні художники оживлять книжкових героїв

У вересні під час 28-го Львівського міжнародного BookForum у до міста Лева завітає команда юних пісочних художників — дітей з центру пісочного мистецтва «MS-art» (м. Вінниця). Про це інформує пресслужба видавництва “АССА”.

Служба у справах дітей інформує

З метою забезпечення прав дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, служба у справах дітей РДА здійснює свою діяльність.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області на 13-19 вересня

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 18 центрів вакцинації населення, 8 з яких – у Львові. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал «Helsi». При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Блаженніший Епіфаній взяв участь у щорічній Всеукраїнській прощі до урочища Заглина

Сьогодні в день свята Покладення Пояса Пресвятої Богородиці відбулася щорічна Всеукраїнська проща до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці в урочище Заглина поблизу села Монастирок Львівського району, яку очолив Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній у співслужінні архієреїв та духовенства УПЦ (ПЦУ).

Обласна спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю

Днями у селі Комарів Червоноградського району, на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», відбулася XXXIV обласна спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю, у якій змагалися 16 команд Львівської області. Серед них – команда Кам’янка-Бузької районної асоціації інвалідів, яку очолює Богдан Шевчук.

У селі Віднів облаштували з’їзд дороги

Завершено облаштування з’їзду дороги у селі Віднів, через яке проходить автошлях С140603 Жовква – Мокротин – Сулимів. Нещодавно цю ділянку капітально відремонтували.

Зареєструватись на Міжнародний економічний форум медіа можуть до завтра

Вже за декілька днів, 16 вересня, на Львівщині відбудеться масштабна економічна подія – XX Міжнародний економічний форум. Серед учасників – представники політичної еліти України, дипломатичного корпусу, українського бізнесу, провідних міжнародних компаній, а також торгових місій з більш ніж 20 країн світу.

Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day

З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвитку волонтерського руху, розбудови екологічного сектору – закликаємо усіх долучатися до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій, яка пройде 18 вересня о 10:00.