Новини за день 3 Вересня 2021

Будівництво великого медичного комплексу у Львові: Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «МоноДоктор»

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «МоноДоктор» та їхніми турецькими партнерами. Темою зустрічі стало будівництво на території Львова великого медичного комплексу.

На Львівщині планують створити багатосторонню групу з Ініціативи прозорості видобувних галузей

Сьогодні за круглим столом у Львівській облдержадміністрації визначили алгоритм дій щодо можливості створення багатосторонньої групи Ініціативи прозорості видобувних галузей (БГ ІПВГ, Ініціатива), яка здійснюватиме керівництво та контроль над виконанням вимог ІПВГ саме на Львівщині, як у пілотному регіоні. До групи увійдуть представники обласної влади, бізнесу та громадських організацій.

Надходження до бюджетів усіх рівнів Львівщини зросли на 34 % – ГУ ДПС у Львівській області

За 8 місяців 2021 року у порівнянні з відповідним періодом 2020 року надходження до бюджетів усіх рівнів Львівщини зросли на 34 відсотка з 17 млрд. 483 млн. грн. до 23 млрд. 410 млн. грн. При цьому, надходження податків і зборів значно випереджають основні економічні показники – зокрема, приріст виробництва промислової продукції – 7 %, обороту роздрібної торгівлі – 21 %, ріст споживчих цін – 5,6 %. Про це інформують у […]

Напередодні Дня митного брокера відзначили найкращі компанії митно-брокерської діяльності області

4 вересня в Україні відзначають День митного брокера, адже в цей день у 1992 році Державний митний комітет прийняв указ, який регламентує діяльність митних брокерів.

У Львові обговорили процес цифровізації області, можливості Дії та переваги режиму “без паперів”

На Львівщину завітав керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік. З цієї нагоди сьогодні, 3 вересня, відбулась спільна пресконференція з представниками керівництва як області, так і міста щодо процесу цифровізації країни під час роботи в усіх сферах життєдіяльності.

Кластер «ГорбоГори» презентує п’ять туристичних маршрутів

Проєктом «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» передбачено прокладання п’яти  туристичних маршрутів, що проходитимуть територією кластеру.

Понад пів тисячі не оформлених працівників: підсумки кампанії з легалізації праці на Львівщині

Завершилися 2 місяці інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Упродовж цього періоду розпочали 2463 інспекційні відвідування, в ході яких виявили 8505 працівників, які працюють неофіційно.

«Найближчим часом розпочнуть будівництво автомобільного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі», – Максим Козицький

Сьогодні на території Польщі заклали наріжний камінь для початку будівництва нового пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» та всієї необхідної інфраструктури. Проєкт реалізує Підкарпатське воєводство.

Служба у справах дітей інформує

Задля виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей райдержадміністрації провадить свою діяльність.

Львівська облдержадміністрація шукає кадри

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.