Новини за день 6 Вересня 2021

Ситуація із ковідом ускладнюється: медики радять не зволікати з вакцинацією

Сьогодні за показниками захворювання на ковід, Львівщина перебуває у «зеленій» зоні. Проте упродовж останніх двох тижнів ситуація із захворюваністю ускладнилась.

Безпека руху: на дорогах Львівщини наносять розмітку та позначають пішохідні переходи

Для організації та забезпечення безпеки дорожнього руху, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Львівщини наносять  дорожню розмітку та позначають пішохідні переходи.

Критерії переходу на онлайн-освіту: у МОЗ назвали сценарії дистанційної форми навчання

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти пішли до садочків та шкіл, а студенти — в університети та коледжі. Однак наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19.

Громади Львівщини отримають понад 200 млн гривень субвенції на реалізацію інфраструктурних проєктів

Відповідно до розпорядження Кабміну, для дванадцяти місцевих бюджетів Львівської області передбачили субвенцію у розмірі 222, 7 мільйонів гривень.

Робота у Львівській ОДА: шукаємо головного спеціаліста відділу пресслужби

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу пресслужби управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Будівництво транзитного кільця: відремонтували дорогу Городок – Повітно

8-кілометрову ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, між Городком і Повітно, капітально відремонтували в межах програми Велике будівництво. Цей автошлях стане частиною великого транзитного кільця навколо Львова.

«Усі вакцини, які використовують на Львівщині, безпечні й ефективні», – медики

В області триває кампанія вакцинації. Зокрема, станом на сьогодні на Львівщині щеплення від ковіду отримали майже 600 тисяч осіб. Медики наголошують, вакцинація – єдиний спосіб подолати пандемію та розвінчують міфи навколо неї.

До уваги аграріїв: 13 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди

У понеділок, 13 вересня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Міністерство цифрової трансформації запустило платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

Платформа Дія Центрів спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Мінцифри прагне, щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.

Вакцинальна кампанія в області: кого і чим вакцинують

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики Наталія Іванченко.