Новини за день 17 Вересня 2021

День працівника лісу: ДП «Жовківське лісове господарство» приймає вітання

Збереження лісів має величезне значення: вони виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, рятують від повеней.

«Форум медичного та оздоровчого туризму – чудова можливість налагодити контакти та подбати про майбутню співпрацю», – Віталій Загайний

Відпочинок, оздоровлення, реабілітацію та лікування, звісно, можна розмежовувати. Про переваги їхнього поєднання говорять на Форумі медичного та оздоровчого туризму, який сьогодні відбувається у Edem Resort Medical & SPA. Організатор – управління туризму та курортів Львівської обласної державноі адміністрації, за партнерської підтримки Edem Resort Medical & Spa, Innovo, Львівського кластеру медичного туризму, ТАОR Карпати, Flynas.

1520 кисневих концентраторів закупили для закладів охорони здоров’я області

Закладам охорони здоров’я області, що надають первинну медичну допомогу, за цільові кошти з державного бюджету для обласного в сумі 44 млн грн закуплено 1520 кисневих концентраторів. Придбані кисневі концентратори забезпечать лікування понад двох тисяч хворих на COVID-19, які потребують періодичної кисневої підтримки.

Напередодні свята привітали працівників лісового господарства

Щорічно у третю неділю вересня відзначається День працівників лісового господарства – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

Аграріїв запрошують взяти участь у земельних торгах

29 вересня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

У Львівській обласній прокуратурі відбувся круглий стіл органів виконавчої влади щодо захисту прав дітей

У Львівській обласній прокуратурі провели круглий стіл з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, в тому числі з приводу функціонування служб у справах дітей в ОТГ.

Двічі вакциновані зможуть безкоштовно відвідати матч ФК «Рух» (Львів) – ФК «Динамо» (Київ) 25 вересня

Керівництво футбольної команди «Рух» (Львів) надало 10 тисяч флаєрів на футбольний матч команди  з ФК «Динамо» (Київ), що відбудеться на стадіоні «Арена «Львів». Флаєри можна отримати у центрах масової вакцинації Львівщини після вакцинації другою дозою вакцини від коронавірусу. Про це повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від ковіду у Львівській області Олег Когут.

Для десантників 80-ї бригади, які повернулися з ООС, організували «День сім’ї»

Сьогодні, 17 вересня, на території військової частини 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провели «День сім’ї».

На Львівщині вперше відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи

У середу, 22 вересня, відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи (ФСР). Організатором є Українська Освітня Платформа (БО «Львівська освітня фундація»). Форум організовується за фінансової підтримки Львівської обласної ради та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

В області офіційно відкрили сучасний завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок «Коудайс Україна»

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.