Новини за день 21 Вересня 2021

За сприяння Львівської ОДА Добротвірська громада працює над стратегією розвитку

Продовжується робота зі стратегічного планування у громадах області. Зокрема, сьогодні  розширене засідання робочої групи з формування стратегії розвитку територіальної громади за участю місцевого бізнесу та громадськості відбулося у Добротвірській міській територіальній громаді.

«Стежками локальної історії»: відбувся історичний квест для учнів Жовківської територіальної громади

У рамках проведення історичного квесту «Стежками локальної історії», який днями відбувся у Жовківській територіальній громаді, учні мали змогу ознайомитись з польовим побутом Українського Середньовіччя, елементами одягу і зброї різних часових періодів Галичини, розглянути і спробувати стріляти із зброї, послухати різні легенди краю, а також зігрітися запашним карпатським чаєм у дощову погоду та посмакувати смачним кулішем.

«Педагоги мають бути першими, хто популяризує вакцинацію», – Іван Собко

Більшість шкіл області не дотримали вимог постанови Кабміну № 1236 щодо необхідності  вакцинації 80% персоналу для продовження офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки. Педагоги, які після медиків, є лідерами думки, повинні бути першими, хто популяризує та підтримує вакцинацію. Натомість, вже з четверга через низькі показники вакцинації освітян, більше 85% закладів освіти області припиняють роботу.

«Формування територіальної оборони – це справа державна», – Віталій Загайний

Під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 65 звернень, у тому числі:

З четверга понад 85% закладів освіти Львівщини припиняють роботу

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС на Львівщині встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки з 00:00 год 23 вересня. У зв’язку з цим, застосовується положення про припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80%  працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини.

Представники туристичного бізнесу та авіакомпанії з 4 країн відвідали оздоровчі та медичні центри Львівщини

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Виробники круп’яних культур отримають державну компенсацію за їх вирощування

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації продовжує інформувати сільгосптоваровиробників області про програми підтримки з державного бюджету.

Велике будівництво: оновлюється дорожня інфраструктура Львівщини

У межах програми Президента України «Велике будівництво» триває реконструкція траси М-06 Київ-Чоп біля села Тухолька.

У ці вихідні в Карпатах відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні»

Вже цієї неділі, 26 вересня, «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге –  вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.