Новини за день 1 Вересня 2021

Максим Козицький привітав тріо бандуристок «Червона калина» з нагоди 40-річчя від дня заснування

З нагоди 40-річчя від дня заснування тріо бандуристок «Червона калина» виступило у Палаці Потоцьких у Львові із святковою концертною програмою «Пісня – душа мого народу». Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав колектив з ювілеєм.

«Успіх дрібних та малих сільгоспвиробників залежить від дорадників», – Віталій Загайний

Відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного з представниками сільськогосподарських дорадчих служб області. У межах зустрічі обговорили участь дорадчих служб у реалізації програм підтримки фермерських господарств та питання розвитку дорадництва області.

На Львівщині відзначили 132-гу річницю від дня народження видатної громадської та політичної діячки Ольги Басараб

Сьогодні в Україні відзначають 132-гу річницю від дня народження Ольги Басараб – української розвідниці, зв’язкової полковника Євгена Коновальця, членкині Головної управи філії Союзу Українок у Львові, яка активно співпрацювала з Українською Військовою Організацією.

У Запоріжжі відбувся практичний семінар з питань цивільного захисту

Однією зі складових якісно організованої системи цивільного захисту, крім створення безпечних умов життя, є впровадження сучасних автоматизованих систем централізованого оповіщення та розроблення регіональних і місцевих програм у сфері цивільного захисту.

Львівщина вшосте долучиться до Всесвітнього дня прибирання

У суботу, 18 вересня, відбудеться Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».  Понад 20 мільйонів активістів у 180 країн світу вийдуть на вулиці, в парки та сквери, аби зробити своє містечко та країну чистішою.  До акції долучаться усі регіони України, зокрема й Львівщина. У нашій області Всесвітній день прибирання розпочнеться о 10.00.

Впродовж 3-5 вересня у Миколаєві відбуватиметься XIV «Книжкова толока»

Книжкова толока – це традиційний літературний форум, культурно-мистецький проект, який відбувається у Миколаєві щорічно. Основна мета Толоки – об’єднання письменників та авторів зі всієї України, книжкова виставка видавництв, а також зустрічі та цікаві дискусії з письменниками, видавцями, митцями. Захід спрямований на популяризацію кращих здобутків вітчизняного книговидання, підвищення просвітницького розвитку, освітнього та культурного рівня мешканців.

Область отримала чергові партії вакцин «AstraZeneca» та «Pfizer»

Сьогодні на Львівщину прибули 115 тисяч доз вакцини “AstraZeneca”, з них 100 тисяч виробництва – Італія, 12 тисяч – Нідерланди та 3 тисячі – Іспанія. Це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією «AstraZeneca». Вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

З початком нового навчального року школярі сядуть за парти, щоб отримувати знання, реалізовувати свої здібності та досягати нових звершень.

Прощання з воїном ООС Романом Задорожним відбудеться 2 вересня

Прощання з воїном ООС Романом Задорожним, який загинув 30 серпня під час ворожого обстрілу на Сході України, відбудеться 2 вересня.

Новий центр вакцинації відкриють у Палаці залізничників у Львові

Новий центр вакцинації у Львівській області запрацює з понеділка, 6 вересня, у Палаці залізничників, що знаходиться за адресою вул. Федьковича, 54/56.