Новини за день 15 Вересня 2021

Львівська ОДА ініціює створення навчально-методичного центру культури і мистецтв

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації ініціює створення при департаменті Навчально-методичного центру культури і мистецтв Львівщини. Про це повідомила заступниця директорки департаменту Тетяна Плугатор на засіданні Комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради.

“Україна впевнено повертає собі законне місце в європейському культурному просторі», – Максим Козицький на відкритті «Bookforum-2021»

Сьогодні у Львові розпочався 28-ий Міжнародний книжковий форум – «Bookforum». У офіційному відкритті заходу, який відбувся у «LEM-station», взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Екологи попереджають: 16 вересня в області місцями надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що 16 вересня по території Львівської області місцями надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас), а в Самбірському районі висока (4-й клас).

Актуальні питання подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників для юридичних осіб обговорили під час круглого столу

Сьогодні, 15 вересня, за участі Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, районних державних адміністрації, органів місцевого самоврядування, державних реєстраторів та представників юридичних осіб аграрного сектору відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників для юридичних осіб. Терміни та особливості».

Максим Козицький зустрівся із новопризначеним Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові Давідом Новим.

Питання подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників обговорили у межах наради

Починаючи з 11 липня 2021 року, протягом 3 місяців, майже всім юридичним особам потрібно надати до державного реєстратора інформацію про кінцевого бенефіціарного власника. Тримісячний період для актуалізації відомостей закінчується 10 жовтня 2021 року.

Понад 80 дітей з різних причин не приступили до навчання: на Львівщині провели перший етап рейду «Урок»

У першій половині вересня на території Львівської області провели перший етап рейду “Урок”. Станом на 10 вересня, до навчання не приступила 81 дитина.

Інвестиційна компанія допомагає стартаперам реалізовувати власні ідеї

Вже завтра, 16 вересня, на Арені Львів, стартує ювілейний XX Міжнародний економічний форум. В межах заходу значну роль відвели питанню інвестицій, на відвідувачів чекає презентація стартап-проектів. Серед учасників дискусій про стартапи та інвестиції представники венчурного фонду QPDigital. Сьогодні із ними зустрівся голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Отримати дозвіл на викиди онлайн: Львівщина – одна з перших областей для впровадження пілотного проєкту

Львівщина стане однією з областей, які візьмуть участь у пілотному проєкті щодо видачі дозволу на викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря в електронному вигляді.

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації інформує про небезпеку на дорозі під час туману!

Туман – це природне явище, що спостерігається досить часто. Його поява найбільш ймовірна восени, взимку, на початку весни. Найчастіше туман утворюється в низинах, ярах, болотистих місцях, куди стікає холодне, щільне повітря, а природні перешкоди заважають його розсіюванню вітром. Особливо сильний туман утворюється в холодні пори року при тривалому переохолодженні ґрунту, великій вологості.