Новини за день 7 Вересня 2021

Організаційна нарада щодо жіночого автопробігу «Галицький ПАЗЛ»

Наприкінці вересня відбудеться жіночий автопробіг «Галицький ПАЗЛ», котрий ініціюють громадські організації «Спілка автомобілістів Львівщини» та «Спілка жінок Львівщини». Захід проведуть 26 вересня. Про це говорили під час організаційної наради під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Годика з профільними службами та керівниками районів області. Автопробіг відбудеться за підтримки Львівської ОДА.

Садівники Львівщини отримають державну підтримку за витрати 2019-2020 років

Сьогодні, 7 вересня, в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Загайного відбулося засідання обласної комісії з прийняття рішень щодо компенсації витрат суб’єктам господарювання у галузі виноградарства, садівництва і хмелярства.

Туристичний захід «ПоРа на квест!» об’єднав 70 молодих людей з різних куточків Львівщини

Цими вихідними у селі Березина Стрийського району вчетверте відбувся дводенний туристичний квест «ПоРа на квест!». Захід об’єднав 70 учасників з містечок та сіл Львівщини. Його мета – популяризація здорового та активного способу відпочинку.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 16 центрів вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах щеплення, звернувшись до сімейного лікаря.

Усі медзаклади області працюють над впровадженням електронних лікарняних

З 1 жовтня на повну потугу в Україні та зокрема на Львівщині мають запрацювати два медичні сервіси – видача електронних лікарняних та електронний рецепт на інсуліни, план лікування та модуль чутливих даних.

За участі молоді з інвалідністю відбудеться вистава та представлять зроблені ними власноруч твори мистецтва

Цими днями на Львівщині розпочався проєкт «Розвиток інформаційного простору та культурно-просвітницької діяльності шляхом соціальної інтеграції молоді з інтелектуальними порушеннями та культурно-мистецького дозвілля», що реалізовується центром дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами та благодійною організацією Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» та інтеграційним театром тіней «Крила».

Львівський веслувальник Василь Смілка став чемпіоном світу серед молоді

У португальському містечку Монтемор-у-Велью вчора, 6 вересня, завершився чемпіонат світу серед юніорів і молоді з веслування. Останній змагальний день став особливо продуктивним для національної збірної. Українські веслувальники вперше в історії вибороли золоту медаль в олімпійській байдарці-четвірці.

Тренери ФК «Рух» організовано вакцинувалися від ковіду

На Академії футболу лікарі Львівського центру легеневого здоров’я провели щеплення від COVID-19. Це спільна акція футбольного клубу «Рух» та Львівської обласної державної адміністрації.

Львівщина на восьмому місці в Україні за динамікою надходжень податків

Львівщина піднялася ще на дві позиції в рейтингу областей за динамікою надходжень податків до загального фонду бюджету. На 1 вересня Львівщина знаходиться на восьмому місці (місяць тому – на десятому). Цьогоріч це найвище місце області.

Питання формування та зберігання реєстраційних справ обговорили у межах наради

З метою належного забезпечення реалізації юридичними та фізичними особами своїх прав у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, в частині формування та зберігання реєстраційних справ, за ініціативи Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), проводяться відповідні наради.