Новини за день 23 Вересня 2021

Затвердили План роботи на рік та вручили посвідчення експертам: відбулось засідання Громадської ради при ЛОДА

Сьогодні, 23 вересня, відбулось засідання Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Lviv Eco Forum 21: в межах заходу дискутують про злободенні екологічні виклики

У Львові стартував Lviv Eco Forum 21, який найближчі два дні буде майданчиком для обговорення найактуальніших та найгостріших екологічних питань.

Бюджетна комісія погодила внесення змін до обласної програми підтримки сільського господарства

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської облради (бюджетна комісія) погодили внесення низки змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині. Остаточне рішення про внесення змін приймуть депутати Львівської облради на черговій сесії.

Відбулась чергова апаратна нарада

З метою розгляду і обговорення стану організації та результатів роботи органів державної влади, визначення узгоджених дій і прийняття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики та виконання завдань, проведено апаратну нараду.

До уваги автомобільних перевізників: результати конкурсу

Управління транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує про результати конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Львівської області (внутрішньообласні маршрути), що відбувся 9 вересня 2021 року.

Делегація з Львівщини презентує економічний потенціал області у Республіці Узбекистан

Сьогодні, 23 вересня, розпочався візит делегації із Львівщини на чолі із головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким в Самаркандську область Республіки Узбекистан.

Мінрегіон: Держава буде підтримувати проекти транскордонного співробітництва

Уряд ухвалив постанову «Деякі питання державної фінансової підтримки проектів (програм) транскордонного співробітництва». Документ, розроблений Мінрегіоном, запроваджує нові підходи для проведення конкурсного відбору проектів. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Уряд оновив Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком

Уряд схвалив розроблений Мінрегіоном проект постанови, яким вносяться зміни до Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та відповідного типового договору. Таке рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України.

Теплопостачальним організаціям області узгодили обсяг заборгованості з різниці в тарифах на понад 950 млн грн

Сьогодні у Львівській ОДА відбулось засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. В межах засідання 12 теплопостачальним організаціям Львівської області погодили обсяги заборгованості з різниці в тарифах на загальну суму понад 955 млн гривень.

Львівський і Стрийський райони – лідери в області за темпами вакцинації населення від ковіду

Станом на сьогодні в області щеплення від ковіду отримали 714 567 осіб (319 193 – другою дозою).