Новини за день 11 Вересня 2021

Завершився турнір з футболу за Кубок пам’яті генерала армії України Валерія Губенка

Сьогодні у Львові завершився ІІІ турнір Державної прикордонної служби України з футболу за Кубок пам’яті генерала армії України Валерія Губенка.

Львівщину з візитом відвідує Блаженніший Митрополит УПЦ (ПЦУ) Епіфаній

Сьогодні на Львівщину з візитом прибув Блаженніший Митрополит Київський та всієї України УПЦ (ПЦУ) Епіфаній.

Львівський осередок Пласту розпочав новий Пластовий рік

Сьогодні, 11 вересня, на площі перед пам’ятником Іванові Франкові, урочисто відкрили Пластовий рік. Участь у заході взяли близько 2 тисяч пластунів.

«Вмію рятувати життя»: львівські школярі освоїли навички надання першої медичної допомоги за європейським протоколом

Сьогодні, 11 вересня, в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день надання першої допомоги (World First Aid Day). До цієї дати Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги (ВРР) організувала безоплатні навчальні курси з домедичної допомоги BLS  для учнів від 12 до 17 років у 12 регіонах України.

За вчора в області провакцинували 9698 осіб: дані у розрізі районів

На Львівщині за вчора, 10 вересня, щеплення від ковіду отримали 9698 осіб.

COVID-19: за добу майже 400 нових хворих і 2 летальних випадки

За попередню добу в області провели 945 досліджень на коронавірус, з них – 379 позитивних.