Новини за день 28 Вересня 2021

28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу

28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу. Це перший і єдиний глобальний день дій та поінформованості щодо профілактики сказу, який запровадили, щоб підвищити обізнаність громадськості про цю хворобу та її профілактику. Всесвітній день боротьби з сказом також популяризує національних та місцевих програм боротьби та слугує трампліном для цілорічного зміцнення потенціалу та обізнаності.

У Музеї історії релігії відкрили виставку до 30-ліття відродження Львівського ставропігійського братства

Сьогодні у Музеї історії релігії презентували виставку «Світ львівської Ставропігії. До 30-ліття відродження Львівського ставропігійського братства», яка включає хоругви, мідерит із першим зображенням Львова, особисті речі Патріарха Київського і всієї України УАПЦ Димитрія, предмети інтер’єру XVI – початку XVII століть.

Для інститутів громадянського суспільства провели тренінг щодо громадської експертизи

Сьогодні, 28 вересня на платформі ZOOM відбувся  тренінг на тему: «Громадська експертиза – корисний інструмент в арсеналі громадського активіста». Участь у навчанні взяли представники громадських рад та інститутів громадянського суспільства.

В області продовжують відшкодовувати кошти населенню за впровадження відновлюваних джерел енергії

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Діалог з громадами: обговорили важливі питання

Співпраця у досягненні різних цілей, вирішення конкретних завдань та тривале партнерство передбачають об’єднання й координацію зусиль, ресурсів, участі кожної зі сторін та спільну відповідальність за результати діяльності.

«Дні Іспанії у Львові»: у Палаці Потоцьких урочисто відкрили виставку «Шлях Сантьяго»

Сьогодні стартували «Дні Іспанії у Львові» в межах яких запланована низка культурно-мистецьких заходів. Усі вони мають на меті продемонструвати ту співпрацю, яка сьогодні вже є між Іспанією та Україною, зокрема Львівщиною та розширити її векторність.

Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності»

Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації, за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа. Саме представників ЗМІ дружина Президента України закликала стати амбасадорами проекту, відзначивши, що завдяки зусиллям […]

Змагання з таеквондо зібрали у Львові майже тисячу учасників

26 вересня у Львові завершився Кубок України та всеукраїнський турнір з таеквондо. Змагання зібрали 941 учасника з 18 областей. Такі масштабні змагання ЛЬвівщина отримала право приймати, оскільки показа високий рівень організації на Кубку Львова у травні.

Майже дві сотні місць для школярів: в межах «Великого будівництва» в Братковичах триває будівництво школи

У селі Братковичі триває будівництво загальноосвітнього навчального закладу, тут після його завершення зможуть навчатися 180 учнів. Ремонтні роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 51 звернення, у тому числі: 1 – адвокатський запит; 4- журналістські запити.