Новини за день 14 Вересня 2021

За сприяння Львівської ОДА Белзька громада працює над стратегією розвитку

Продовжується робота зі стратегічного планування у громадах області. Зокрема, сьогодні  розширене засідання робочої групи з формування стратегії розвитку територіальної громади за участю місцевого бізнесу та громадськості відбулося у Белзькій міській територіальній громаді.

Львівська ОДА шукає кадри

Львівська ОДА оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу поліграфії управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 9 центрів вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах вакцинації, звернувшись до сімейного лікаря.

40 млн грн отримають школи Львівщини у межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів»

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Для допомоги за е-лікарняним потрібна заява-розрахунок: як її сформувати

Станом на 13 вересня, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області прийняли до оплати 854 електронних листків непрацездатності на загальну суму 1 млн 613 тис. грн.

На 22% зросли надходження податку на доходи фізичних осіб до обласного бюджету

Загалом по Україні за вісім місяців 2021 року до місцевих бюджетів надійшло на 20 % більше податку на доходи фізичних, ніж за такий же період торік. На Львівщині ж надходження ПДФО у порівнянні з минулим роком зросли на 22 %.

Мешканці Старого Самбора ознайомились із творчістю Львівського Бояна

Днями благодійна організація «Фундація «Андрей» провела чергову мистецько-концертну програму «… ЩОБ СЛУЖИТИ РОЗВОЄВІ НАШОЇ СПІВОЧОЇ КУЛЬТУРИ», що відбувається з нагоди відзначення 130-річчя від заснування музичного товариства «Львівський Боян».

Триває прийом заявок на конкурс дитячої творчості «Дивосвіт-2021»

Мистецьке об’єднання «Арт-кластер» запрошує дітей Львівщини взяти участь у конкурсі-фестивалі «Дивосвіт-2021», який проводять у трьох напрямках: вокальне та інструментальне мистецтво; образотворче мистецтво; поетичне мистецтво. Заявки приймають до 1 жовтня.

Зміни до «карантинної» постанови не посилюють обмеження, а деякою мірою їх послаблюють, — Денис Шмигаль

Якщо всі українці свідомо й відповідально підійдуть до питання вакцинації, то локдаун Україні буде не потрібен. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції 14 вересня.

Робочий візит до агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп»

Розвиток сільськогосподарських підприємств гарантує продовольчу безпеку держави, сприяє перетворенню аграрного сектора на високоефективну та конкурентоспроможну галузь економіки на внутрішньому та зовнішньому ринках, створює джерело бюджетних надходжень і потужний потенціал для розвитку територіальних громад та економіки держави загалом.