Новини за день 20 Вересня 2021

Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Сьогодні, 20 вересня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 – 2025 роки.

У Львові відбудеться XVIII Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у Гаю»

У неділю, 26 вересня,  у Музеї народної архітектури та побуту у Львові ім. К. Шептицького відбудеться XVІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

На території парку «Знесіння» для дітей-сиріт провели історико-екологічний квест

Вихідними на території РЛП «Знесіння» відбувся історико-екологічний квест «Стежинами локальної історії». Захід провели для дітей-сиріт з метою зацікавити їх та поглибити знання з історії рідного краю.

Відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Задля створення сприятливих умов для життя та розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечення належних умов для їх навчання, виховання та розвитку, поліпшення їх становища, соціального захисту, спрямована робота служби у справах дітей райдержадміністрації.

«Ми намагаємося максимально промоціювати напрямок медичного та оздоровчого туризму»,- Віталій Загайний

Медичний та оздоровчий туризм в Україні стрімко розвивається. Про його перспективи у нашій державі говорили на Міжнародному форумі медичного та оздоровчого туризму, що вже вдруге відбувся на Львівщині.

130-річчя від заснування: у Гарнізонному храмі лунали твори Львівського Бояна

Вчора у Львові відбувся завершальний етап реалізації проєкту мистецько-концертна програма «… ЩОБ СЛУЖИТИ РОЗВОЄВІ НАШОЇ СПІВОЧОЇ КУЛЬТУРИ», присвяченого 130-річчю від заснування «Львівського Бояна». Твори найстаршого хорового колективу України лунали у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Перші місяці роботи ринку землі: як сьогодні аграрії Львівщини працюють в умовах купівлі-продажу земельних ділянок

З 1 липня в Україні запрацював ринок землі, який скасовує дію мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Освітні можливості Львівської області популяризуватимуть у Китаї

Департамент освіти і науки спільно із Львівською Політехнікою днями уклали Меморандум про співпрацю із китайською Агенцією «Peace Silk Road Cultural Development Co., Ltd.» щодо підтримки і розвитку спільної науково-дослідної діяльності та промоції освітніх пропозицій вищих навчальних закладів Львівської області для китайських студентів і науковців.

Інформація щодо стану вакцинації

За минулий тиждень у Львівському районі вакциновано 5491. У місті Львові імунізовано 18928 осіб.

98% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані

За останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.