Новини за день 15 Серпня 2021

У Львові гучно пролунала «Українська пісня-2021»: чим цьогоріч дивували глядачів (ФОТО)

У Львові пролунала «Українська пісня». Саме під такою назвою на Арені Львів вже вп’яте відбувся національний музичний проєкт «Ukrainian Song Project/Українська пісня-2021», який щороку збирає на одній сцені відомих й талановитих українських виконавців.

Делегація з Узбекистану зацікавлена медичним та оздоровчим туризмом на території Львівщини

З ознайомчим візитом у Львівській області перебуває делегація з Узбекистану. З іноземними партнерами зустрілася делегація Львівської облдержадміністрації. Зокрема, керівництво управління туризму та курортів, департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва.

Вчора в області провакцинували 4652 особи, з них 3291 – у центрах вакцинації

За вчора, 14 серпня, на Львівщині провакцинували 4652 особи, з них 3291 мешканець області  отримали щеплення в 26-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 16 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 12 осіб

За попередню добу в області провели 343 дослідження на коронавірус, з них – 16 позитивних.