Новини за день 4 Серпня 2021

У межах конкурсу «Топ-10 бібліотек Львівщини» у бібліотеці села Підгірці оновили матеріально-технічну базу

Ще в кінці травня цього року на засіданні конкурсної комісії визначили переможців конкурсу «Топ-10 бібліотек», який цьогоріч започаткував департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Мета конкурсу – виокремлення і нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

У Львові відбудеться архітектурний воркшоп «ФАБРИКА ІВАНА ЛЕВИНСЬКОГО: ЛЬВІВСЬКИЙ БАУХАУЗ»: як взяти участь

Цього року Західноукраїнський архітектурний портал Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів до 170-ї річниці з дня народження Івана Левинського організовує новий великий урбаністичний захід – архітектурний воркшоп.

“Місцева влада має скористатися наданими їй інструментами для стримування вартості послуг теплопостачання”, — Денис Шмигаль

Місцевій владі варто скористатися пропозицією Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та забезпечити укладання комунальними тепловиробниками контрактів на закупівлю газу за фіксованою річною ціною. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду 4 серпня.

Єднаємо країну спортом: на змагання до Львівщини завітали діти зі Сходу

Сьогодні у Львові стартував другий етап Всеукраїнського спортивно-патріотичного проєкту «Схід і Захід разом». 60 дітей шкільного віку з Донеччини, Луганщини, Івано-Франківщини та Львівщини зберуться, аби поспілкуватись та відпочити по-спортивному. На молодь чекають змагання з настільного тенісу, волейболу та футзалу. У програмі візиту й екскурсії містом. Розпочали з візиту на «Арену Львів».  Житимуть гості з інших […]

Майже 1 мільйон гривень з обласного бюджету виділили на реставрацію ратуші у Самборі

На Львівщині триває реалізація обласної програми „Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області на 2021-2025 рр.”, в межах якої цього тижня виділили 800 тис грн на розробку проєктно-кошторисної документації на реставрації ратуші на Площі Ринок у місті Самбір.

Львівська ОДА: «Ми й надалі будемо робити все, щоб шахтарі отримали зароблені гроші»

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості. З гірниками спілкувався перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

З 1 серпня у фіскальних чеках усіх касових апаратів мають відображатися нові реквізити

З 1 серпня 2021 року набувають чинності нові вимоги до форми та змісту розрахункових документів, які формують реєстратори розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Про це інформує Головне управління ДПС у Львівській області.

Запрацював онлайн-сервіс для подачі заявок на участь у програмі «Енергодім»

Фонд енергоефективності розпочав прийом заявок від ОСББ на участь у програмі «Енергодім» в онлайн-форматі. Послуга стала доступною з 2 серпня, наразі сервіс працює у тестовому режимі.

Вакцинований – значить захищений!

Працівники Львівської райдержадміністрації усвідомлюють усю важливість щеплення. Аби захистити себе, своїх родичів і колег, сьогодні отримали другу дозу щеплення проти COVID-19 вакциною від компанії Pfizer.

До уваги аграріїв: 12 серпня відбудеться земельний аукціон

У четвер, 12 серпня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.