Новини за день 9 Серпня 2021

«Схід і Захід разом»: Львівщину відвідали 30 школярів з Донеччини та Луганщини

Три дні провели на Львівщині діти з Донеччини та Луганщини у межах Всеукраїнського спортивно-патріотичного проєкту «Схід і Захід разом». Організувала візит Львівська обласна організація ФСТ «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У Львові втретє відбудеться фестиваль для фотографів «Фото фестини – 2021»: програма заходів

Львівський фотографічний фестиваль “Фото фестини-2021” в цьому році триватиме майже тиждень. Як повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій, щодня планують проводити лекції, презентації книжок, майстер-класи, відкриття виставкових проєктів та інших цікавих подій.

На Львівщині стартувала Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа»

Сьогодні, 9 серпня, в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія терору» стартувала «Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа», яку реалізує громадська організація «Асоціація культурних ініціатив».

До уваги жителів області: графік роботи центрів вакцинації упродовж 9 – 15 серпня

На Львівщині продовжують працювати центри вакцинації населення. Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, упродовж наступного тижня діятимуть 18 таких центрів.

Громади можуть отримати безоплатну методологічну підтримку щодо розвитку мережі індустріальних парків

Громади, які мають намір розвивати свій промисловий потенціал, тепер мають шанс отримати безкоштовну методологічну підтримку щодо розвитку мережі індустріальних парків. Заявки від громад на безкоштовну підтримку приймає Офіс реформ Кабінету Міністрів України.

У Львівській області на 21% збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету

Львівщина поступово нарощує темпи фінансово-економічного розвитку області. Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації сфера підприємництва продовжує покращувати динаміку сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

Львівщина отримає понад 18 млн грн на створення мережі служб підтримки осіб постраждалих від насильства

Львівська область отримає майже 18,5 млн грн на створення мережі служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Понад 50 школярів з Львівщини поїхали на відпочинок у дитячий центр «Артек»

З Львівської області на оздоровлення та відпочинок у Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ) поїхали 53 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На Львівщині трапився випадок отруєння чадним газом: нагадуємо про основні правила техніки безпеки

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, напередодні, 8 серпня, у Дрогобичі стався нещасний випадок. У власному помешканні отруїлась, ймовірно чадним газом, 30-літня жінка.

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує!

Верховною Радою України призначено на 31 жовтня 2021 року позачергові вибори  Комарнівського міського голови Львівського району Львівської області.