Новини за день 5 Серпня 2021

У межах програми «Велика реставрація» відновлять Жовківський замок

Комплексна реставрація з пристосуванням Жовківського замку як пам’ятки архітектури національного значення є одним із 4 проєктів з відновлення об’єктів культурної спадщини на Львівщині, реалізація яких передбачається у рамках програми Президента України «Велика реставрація» у 2021 році.

У Львові відкрили мультимедійну виставку “Kyiv Review” італійського фотографа Енцо Дель’Аква

Майже дві сотні фотокадрів, представлених у вигляді світлин та музичних слайд-шоу у своєрідних коридорах-переходах, та три відеозали складають маршрут виставки, а музичний супровід та лаконічні підписи чотирма мовами (італійській, українській, англійській, російській) доповнюють його. Таку мультимедійну виставку відкрили сьогодні у Львівській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва ім. Романа Іваничука.

Понад 700 тисяч гривень спрямували з обласного бюджету на придбання житла для учасників АТО

Цього тижня трьом територіальним громадам спрямували 742 тис грн для виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО. Інформують у департамент фінансів Львівської ОДА.

Динаміка доходів Львівщини вперше від початку року випередила загальноукраїнську

Львівщина покращує свої позиції серед регіонів України в частині динаміки надходжень до бюджету за січень-липень 2021 року.

Виробники круп’яних культур отримають державну компенсацію, – Мінагрополітики

Вперше аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсацію. Про це написав на своїй офіційній сторінці у Facebook Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Львівський аеропорт стане новим центром вакцинації населення

Від завтра у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можна буде зробити щеплення. Наразі вакцинацію проводитимуть особам, які матимуть квитки на літак, тобто, людям, які прилітають до Львова та відлітають в інші міста.

Для фахівців із психічного здоров’я провели дводенні навчання

Завершився I етап реалізації проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» громадської організації «Центр підтримки осіб з психічними розладами «Дестигма».

«Древній Звенигород»: історико-культурний заповідник розпочинає туристичний сезон

Упродовж 6-8 серпня за 20 км від Львова на відвідувачів очікує середньовічна княжа столиця у віртуальній реальності, квести, авторські екскурсії, майстер-класи та жива концертна програма.

Аграріїв запрошують взяти участь у земельному аукціоні 13 серпня

13 серпня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

З нагоди Дня Незалежності жителів Львівщини запрошують на 20-кілометровий забіг «За Тверезу Націю»

У вівторок, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності відбудеться 11-й традиційний Забіг за Тверезу Націю. Атлетів запрошують пробігти маршрутом Львів – Винники – Львів загальною дистанцією 21 км. Покриття траси: 75% – асфальт, 25% – бруківка.