Новини за день 19 Серпня 2021

Розпочалось фінансування проєктів регіонального розвитку, 13 реалізують на Львівщині

На Казначейські рахунки розпорядників почали надходити бюджетні кошти для реалізації проєктів регіонального розвитку. Йдеться про виконання Угоди щодо фінансування Програми підтримки секторальної політики.

У Палаці Мистецтв відкрили виставку фоторобіт Йосипа Марухняка, присвячену 30-річчю Незалежності України

У Палаці Мистецтв відкрили виставку фотографій львівського фотохудожника Йосипа Марухняка «В одвічній боротьбі», присвячену 30-річчю Незалежності України.

USAID представив проєкт плану розвитку госпітального округу Львівської області

На засіданні госпітальної ради Львівської області розглянули план розвитку госпітального округу Львівщини на 2022-2024 рр., розроблений USAID.

Студенти з Луганщини з екскурсією відвідали Львівську облдержадміністрацію

Сьогодні, 19 серпня, студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка з екскурсією відвідали Львівську обласну державну адміністрацію.

В області завершилась Літня школа зі збереження пам’яток культурної спадщини

Днями на Львівщині завершився проєкт «Літня школа для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа». Це тижневий інтенсив для молоді віком від 14 до 35 років з лекційними, екскурсійними, практичними заняттями, дискусіями, тренінгами, обговореннями, зустрічами з фахівцями в галузі збереження та промоції спадщини.

«Прапори – свідки історичних подій»: Максим Козицький взяв участь у відкритті тематичної виставки

Сьогодні, 19 серпня, у Музеї визвольної боротьби України, що у Львові, відкрили виставку «Прапори – свідки історичних подій».

Нагадуємо суб’єктам декларування про обов’язок повідомляти НАЗК про суттєві зміни в майновому стані

Окремі суб’єкти декларування зобов’язані подавати до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, якщо такі відбулися протягом року.

Для української діаспори в Литві передали майже 140 українських книг з Львівщини

Щорічно відповідно до Комплексної програми розвитку культури Львівщини, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації здійснює закупівлю книг для поповнення бібліотечних фондів бібліотек української діаспори за кордоном україномовною видавничою продукцією.

На Львівщині триває екологічний проєкт для дітей «Планета в долонях»

Громадська організація «Життєва палітра» продовжує реалізовувати екологічний проєкт «Планета в долонях» на теренах Львівщини. Нагадаємо, що проєкт став одним із переможців у конкурсі серед інститутів громадянського суспільства.

Вперше в історії Незалежності: Нобелівська лауреатка братиме участь в літературному фестивалі “Book Forum”

Почесною гостею 28 Львівського міжнародного BookForum стане Букерівська та Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук. Вона здобула Нобелівську премію з літератури у 2018 році  “за уяву оповідачки, яка з енциклопедичною пристрастю представляє перетин кордонів як форму життя”.