Новини за день 14 Серпня 2021

У школах Львівщини триває підготовка до навчального року

Представники департаменту освіти днями відвідали навчальні заклади Сокальської територіальної громади, аби побачити як триває підготовка до нового навчального року.

Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відповідно до бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), […]

Львівщина продовжує готуватися до запуску нового опалювального сезону

Сьогодні відбулось засідання обласної робочої групи (енергетичного штабу) з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальний сезон 2021-2022 років.

До уваги: Уряд скерує додаткові гроші на зарплату шахтарям Львівщини

У вівторок, 10 серпня, Міністерство енергетики України звернулося з листом до Міністерства фінансів України, щоб спрямувати у серпні 653 млн гривень на виплату зарплат шахтарям.

Понад 160 млн гривень: щотижнева інформація про фінансування з обласного бюджету

Заступник голови ЛОДА Іван Собко зазначив, що за поточний тиждень департамент фінансів з обласного бюджету профінансував 162,7 млн  гривень. На поточне утримання установ обласного підпорядкування виділено 65,2 млн гривень.

Студентка Львівської Політехніки здобула призове місце на освітньому конкурсі

Студентка Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Марків Ілона стала переможницею VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні».

«Твоє право на…»: у Червонограді відбулася перша зустріч в межах проєкту

У Червонограді відбулася перша зустріч в межах проєкту «Твоє право на…», який ініціювала Львівська обласна державна адміністрація. Участь у жвавому обговоренні взяли понад п’ять десятків людей, а тривало воно майже чотири години!

Вчора на Львівщині провакцинували 10 407 осіб, з них 2476 – у центрах вакцинації

За вчора, 13 серпня, на Львівщині провакцинували 10 407 осіб, з них – 2476 жителів області отримали щеплення в 19-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 72 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 15 осіб

За попередню добу в області провели 845 досліджень на коронавірус, з них – 72 позитивних.