Новини за день 13 Серпня 2021

Для госпітального округу Львівської області розроблять план спроможної мережі

Фінальну частину проєкту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” щодо розробки плану спроможної мережі госпітального округу Львівської області обговорили сьогодні у Центрі громадського здоров’я.

Славська, Підберізцівська та Мурованська громади – лідери області за доходами бюджету

За підсумками семи місяців поточного року департамент фінансів облдержадміністрації провів аналіз показників дохідної частини бюджетів територіальних громад області та сформував рейтинг.

«Бібліотека – відкритий публічний простір»: для бібліотекарів Львівщини провели навчання

Упродовж трьох днів з 11 по 13 серпня 2021 року у трьох обласних бібліотеках Львова провели курси підвищення кваліфікації для бібліотечних працівників територіальних громад Львівської області.

Права дитини та обов’язки піклувальника є невід’ємною частиною процесу взяття опіки/піклування

Начальником Пустомитівського відділу служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації Іриною Щепанкевич проведено робочу зустріч з потенційним кандидатом в опікуни/піклувальники, якому було надано перелік документів для перепризначення опіки/піклування над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Вакцинація населення та розвиток регіону: Максим Козицький зустрівся з представниками Місії ОБСЄ в Україні

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні. Основними темами зустрічі стала вакцинальна кампанія на Львівщині та вплив пандемії на економіку регіону.

Конкурсна комісія назвала переможців обласного конкурсу для ЗМІ «Четверта влада»

Конкурсна комісія затвердила переможців обласного конкурсу журналістики для редакцій друкованих засобів масової інформації «Четверта влада», яким надається фінансова підтримка коштами з обласного бюджету.

Велике будівництво: відремонтували дорогу Яворів – Грушів

Покращення стану дорожньої інфраструктури є запорукою розвитку стабільних торгівельних зв’язків, розвитку промисловості, чинником укріплення бізнес зв’язків.

Роботодавцям Яворівського району наголосили на необхідності легалізації трудових відносин

Під час чергового засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення заслухали керівників підприємств, установ, організацій Яворівського району, які допустили порушення трудового законодавства щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче або на рівні законодавчо встановленого мінімального розміру.

У Львові почали вакцинувати дітей із супутніми захворюваннями

У Львові активно почали працювати над захистом від COVID-19 дітей з хронічними захворюваннями, зокрема, це стосується дітей, які досягли 12-річного віку. Ці заходи в області розпочали згідно з рекомендаціями МОЗ України. Львівський обласний клінічний діагностичний центр спільно з Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром проводять такі щеплення, використовуючи вакцину «Pfizer».

Велике будівництво : триває ремонт автодоріг

Триває ремонт автошляху Т-14-20 Яворів – Грушів у межах села Дрогомишль.