Новини за день 30 Серпня 2021

Мінфін: Цього року для забезпечення належного освітнього процесу виділили понад 100 млрд гривень

Цього року для забезпечення належного освітнього процесу та початку навчального року у закладах загальної середньої освіти у державному бюджеті виділили понад 100 млрд гривень. Про це повідомили у Міністерстві фінансів.

У Львівській Політехніці оголосили результати конкурсу «Бренд Україна: творимо разом»

Молодих людей, які проживають за кордоном, залучили до творення та промоції образу України в їхніх середовищах.

До уваги мешканців Львівщини: графік роботи центрів вакцинації населення 30 серпня – 5 вересня

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 18 центрів вакцинації населення, 8 з яких – у Львівській міській територіальній громаді. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал «Helsi».

У «Львівгаз збут» повідомили якою буде ціна на газ для населення у вересні

Ціна кубометра газу для клієнтів ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у вересні залишається незмінною – 7,99 грн. Це одна з найнижчих цін в Україні, адже у деяких постачальників вартість кубометра газу сягає 13-16 гривень.

Молодь Львівщини запрошують на «Ідеатон» про інструменти громадської участі

10 вересня у Будинку Воїна у Львові відбудеться захід «Ідеатон. Львівщина».  Його організовує громадська організація «Батьки в дії» та Управління молоді та спорту Львівської ОДА. Проєкт спрямований на ознайомлення молоді Львівщини з повноваженнями органів місцевого самоврядування та можливостями, які з’являються у новостворених громадах завдяки децентралізації та впровадженню інструментів громадської участі.

Увага шахраї: Державна податкова служба України застерігає не перераховувати кошти невідомим особам

У Державній податковій службі України застерігають не перераховувати кошти невідомим особам.

Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 62 звернення. Опрацьовано заяви громадян щодо дозволу приватизації земельних ділянок, довідок підтвердження нарахування заробітної плати та періоди роботи на ліквідованих установах і господарствах при виході на пенсію. За вказаний період видано 54 довідки соціально-правового характеру, з них 12 майнових.

Назар Боженко став абсолютним чемпіоном світу з риболовлі

22-річний львів‘янин Назар Боженко став абсолютним чемпіоном світу з ловлі риби  спінінгом з берега. А національна збірна України стала переможцем у загальнокомандному заліку. Відбувались змагання у Болгарії, на гірській річці Вачер.

У Трускавці відзначили 130-річчя заснування «Львівського Бояна»

29 серпня  у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Трускавець відбулася мистецько-концертна програма «… ЩОБ СЛУЖИТИ РОЗВОЄВІ НАШОЇ СПІВОЧОЇ КУЛЬТУРИ», присвячена 130-річчю від заснування «Львівського Бояна» – найстаршого хорового колективу України.

Роман Павлик здобув бронзу у стрибках у довжину на Паралімпіаді в Токіо

Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик здобув бронзову медаль на Паралімпіаді в Токіо у стрибках у довжину. Це вже третя медаль спортсменів Львівщини, і 52-га – загалом для України.