Новини за день 28 Серпня 2021

У Кам’янка-Бузькій громаді відкрили новий спортивний майданчик

У селі Сокіл Кам’янка-Бузької територіальної громади, у День села,  відкрили новий спортивний майданчик зі штучним трав’яним покриттям. Кошти на його облаштування виділили спільно з обласного бюджету (700 тис грн) та бюджету громади (1 890, тис грн).

Пам’ять, що об’єднує: на Львівщині відзначили Європейські дні добросусідства

Щорічно, понад десять років поспіль, на території  розділених державними кордонами польського села Корчмин та українського – Стаївка,  проводять транскордонні зустрічі порозуміння та примирення, а в їх межах – молитовну прощу до чудотворного джерела с. Стаївка.

Дорожники завершують ремонтувати міст на дорозі Пирятин – Гораєць

У Львівському районі завершують капітальний ремонт мосту на дорозі Пирятин – Гораєць біля с.Бишків. Це ще один об’єкт “Великого будівництва”.

У селі Сокіл відкрили майданчик із штучним покриттям

Визначальною для розвитку фізичної культури й спорту є спортивна інфраструктура, збереження та вдосконалення якої є одним із важливих векторів розвитку громади.

На Львівщині урочисто відзначили День авіації України

Сьогодні, 28 серпня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбулись урочистості з нагоди Дня авіації України.

Максим Козицький привітав стриян з Днем міста

Один з районних центрів Львівської області сьогодні відзначає 636-ту річницю з дня заснування. З цієї нагоди для стриян та гостей міста організували масштабне святкування з караоке, виступами місцевих творчих колективів.

119,2 млн грн: тижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Цього тижня з обласного бюджету загалом виділили 119,2 млн грн, з яких   на поточне утримання установ обласного підпорядкування скерували 46,5 млн гривень.

У Садибі Франка в Нагуєвичах стартував V-ий Етнофест

Сьогодні у селі Нагуєвичі на Дрогобиччині проходить V-й  Етнофест, приурочений до 165-ї річниці з дня народження Івана Франка. Низка заходів у межах фестивалю проходить у Садибі Франка. Привітати учасників та гостей Етнофесту завітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Представниця Львівщини Наталія Морквич виборола срібло на Паралімпійських Іграх у Токіо

Наталія Морквич стала срібною призеркою у фехтуванні на рапірах на Паралімпійських Ігорах у Токіо.

В області триває фінансування Програми капітального будівництва: перелік об’єктів

З бюджету розвитку обласного бюджету цього тижня на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення спрямовано кошти  в сумі 16,5 млн гривень.