Новини за день 8 Серпня 2021

У селищі Дубляни Самбірського району відкрили новий стадіон майже на 800 глядацьких місць

Стадіон з футбольним полем та біговими доріжками відкрили сьогодні у селищі Дубляни Самбірського району. Загальна кошторисна вартість будівництва склала 4 млн 27 тисяч 710 гривень, основну частину яких – 3 960,81 тис. грн – виділили з обласного бюджету, і 66,90 тис грн – з місцевого бюджету.

На Львівщині вшанували пам’ять поручника УПА Володимира Щигельського

Сьогодні минає 100 років з дня народження поручника УПА Володимира Щигельського (позивний «Бурлака»).

Олена Старікова – срібна призерка Олімпійських Ігор у Токіо

На олімпійському велотреку Ідзу завершились змагання з індивідуального жіночого спринту. У заключний день Олімпіади нагороду для України у цій дисципліні виборола 25-річна представниця Львівщини Олена Старікова. Вона стала віцечемпіонкою Олімпійських Ігор.

Вчора на Львівщині провакцинували 4270 осіб, з них 3446 – у центрах вакцинації

За вчора, 7 серпня, на Львівщині провакцинували 4270 осіб, з них 3446 мешканців області  отримали щеплення в 18-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 11 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 7 осіб

За попередню добу в області провели 335 досліджень на коронавірус, з них – 11 позитивних.

У селі Гайок Львівського району облаштували тимчасовий міст

Через річку Західний Буг на дорозі Н-17 Львів–Радехів–Луцьк встановили середній автомобільний розбірний міст. Ним зможуть проїжджати автомобілі, автобуси та невеликі вантажівки. Про це повідомляє Львівська районна державна адміністрація.