Новини за день 22 Серпня 2021

Фестиваль «Bulava Fest» у Жовкві зібрав команди різних територіальних громад

Сьогодні  з нагоди 30-річчя незалежності України на Площі Вічевій біля   Жовківського замку стартував фестиваль «Bulava Fest». Команди з територіальних громад Львівського району змагаються у спортивних та силових конкурсах.

На Львівщині відкрили ще один майданчик із штучним покриттям

Сьогодні у селі Дідилів в межах  реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки відкрили майданчик зі штучним покриттям.  Його облаштували за кошти обласного та місцевого бюджетів, загальна вартість – майже 1,5 млн гривень.

Змагання козаків, веселі забави та частування кулішем: у Жовкві пройде масштабний фестиваль «Bulava Fest»

Сьогодні, 22 серпня, з нагоди 30-річчя незалежності України на Площі Вічевій біля   Жовківського замку відбудеться фестиваль «Bulava Fest». Команди з територіальних громад Львівського району змагатимуться у спортивних та силових конкурсах.

Вчора на Львівщині провакцинували 4464 особи, з них 3240 – у центрах вакцинації

За вчора, 21 серпня, на Львівщині провакцинували 4464 особи, з них 3240 мешканців області  отримали щеплення в 19-ти центрах вакцинації.

У Львівській області зафіксували 36 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 21 особу

За попередню добу в області провели 311 досліджень на коронавірус, з них – 36 позитивних.