Новини за день 6 Серпня 2021

Більше 20 обласних програм профінансували майже на 620 мільйонів гривень

У 2021 році на Львівщині реалізують 27 обласних цільових програм, станом на початок серпня цього року триває фінансування заходів в межах 24-х з них. Усього на їх виконання у  2021 році в обласному бюджеті передбачили 1 504 515, 34 млн грн.

Заповідник «Древній Звенигород» відкрив свій перший туристичний сезон

Створений 2020 року історико-культурний заповідник «Древній Звенигород», що за 25 км від Львова, сьогодні презентував оновлений сучасний музей та цікаву туристичну програму для дорослих та малечі.

У Львівському палаці мистецтв презентували Міжнародний мистецький проєкт без вікових обмежень

У Львівському палаці мистецтв відкрили виставку робіт,  автори яких  були учасниками  Міжнародного мистецького проєкту «ART AXIS».

На Львівщині пропонують створити спеціальний кластер задля розвитку галузі туризму

Сьогодні, 6 серпня, представники Львівської облдержадміністрації разом з представниками туристичного бізнесу області зустрілись, аби обговорити питання створення Туристичного кластеру Львівщини.

П’ять квартир дітям-сиротам Львівщини: члени Комісії ухвалили пропозиції від громад для придбання відповідного житла

Сьогодні, 6 серпня, під очільництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Загайного провели засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

UNIT.City: козячу ферму двох Катерин нагородили премією

Третій рік поспіль в UNIT.City проходить церемонія нагородження премії «Створено жінками». Цього року спеціальний приз отримала козяча ферма Двох Катерин, яка завше з радістю приймає туристів.

Андрій Годик: «Зарплата не в «конвертах» і не нижча встановленого законом рівня»

Сьогодні, 6 серпня, у Львівській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови  Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Молодь Львівщини запрошують стати регіональними координаторами національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією «Український інститут міжнародної політики» та громадською спілкою «Національна молодіжна рада України», за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» із 2017 року щорічно проводять національний конкурс «Молодіжна столиця України». У межах цього конкурсу відзначають найкраще місто для проживання та розвитку молоді.

Львівський каратист Станіслав Горуна – бронзовий призер Олімпійських Ігор

Два переможні поєдинки провів Станіслав Горуна у своїй групі у ваговій категорії до 75 кг, чим забезпечив собі вихід до півфіналу та бронзу Олімпійських Ігор. У боротьбі за вихід до фіналу, на жаль, поступився італійцю.

Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує

Спеціалістами служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації постійно проводиться робота стосовно забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме влаштування до сімейних форм виховання.