Новини за день 26 Серпня 2021

У Львові стартував 5-й Міжнародний фестиваль класичної музики «LvivMozArt»

Сьогодні у Львівській національній опері відбувся концерт-відкриття 5-го Міжнародного фестивалю класичної музики «LvivMozArt».

Яворівський національний парк запрошує на еколого-пізнавальний маршрут Головним Європейським вододілом

Гостей та жителів Львівщини запрошують пройти  еколого-пізнавальним маршрутом Головного Європейського вододілу у Яворівському національному парку, де можна побачити:

У грудні завершать будівництво Дрогобицького ЦНАПу

У центрі Дрогобича триває будівництво Центру надання адмінпослуг «Документ-Сервіс Дрогобич». Він працюватиме у форматі «Прозорого офісу» та надаватиме повний спектр надання необхідних для мешканців територіальної громади адміністративних послуг.

Для виконавчих органів 13 громад області провели навчання щодо захисту населення

Напередодні в Пустомитах відбулися планові заняття з представниками 13-ти громад Львівського району на тему: “Реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період”.

Для проведення конкурсу серед інститутів громадянського суспільства діятимуть нові правила

Сьогодні розпочався регіональний дводенний навчальний семінар «Електронна система проведення конкурсу: нові правила».

У Мостиськах відкрили спортивний майданчик вартістю майже 3 млн гривень

Сьогодні у Мостиськах відкрили спортивний  майданчик зі штучним наливним покриттям.  Для реконструкції залучили кошти різних бюджетів у загальній сумі – майже 3 млн  гривень.

Громади Львівщини розпочали реалізацію державної програми розвитку мережі ЦНАПів

Як повідомляють у департаменті економічної політики Львівської ОДА, станом на зараз на рахунки територіальних громад області надійшло 7,1 млн гривень для реалізації пілотної державної програми з розвитку мережі надання адміністративних послуг.

Квартири для дітей-сиріт: члени Комісії ухвалили 5 пропозицій від громад Львівської області

Відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. Комісію очолив заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

У суботу на Львівщині відбудеться забіг у пам‘ять про загиблих воїнів

У суботу, 28 серпня, у Львові у Стрийському парку відбудеться серія забігів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Заходи у межах проєкту у цей день відбудуться в різних куточках України.  Проведення заходу на Львівщині координує обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У Львові провели конференцію «Загублена мала Батьківщина», приурочену до 70-річчя примусового виселення етнічних українців

Цими днями громадська організація «Устріки» за фінансової підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики  Львівської обласної державної адміністрації провела науково – практичну конференцію «Загублена мала Батьківщина». Захід присвячений 70-річчю примусового виселення етнічних українців із Західної Бойківщини 1951 р.