Новини за день 25 Серпня 2021

Максим Козицький привітав Жіночу Ділову Палату з другою річницею створення

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди відзначення II річниці заснування Жіночої Ділової Палати України. Представниць привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Городоччина: історія державотворення

Документальний фільм «Городоччина: дорога до Незалежності» – до 30-ліття відновлення Незалежності України.

Представників бізнесу, науки та громадськість запрошують до обговорення інноваційних рішень у сфері креативних індустрій

Департамент економічної політики Львівської ОДА разом із кластерами, закладами вищої освіти та науково-дослідними установами Львівщини працює над впровадженням європейського підходу смарт-спеціалізації в регіоні.

У Бориславі створили новий дитячий будинок сімейного типу

У місті Борислав на базі наявної прийомної сім’ї створили дитячий будинок сімейного типу. У родину влаштували на спільне проживання та виховання дитину, позбавлену батьківського піклування.

Дорожники ремонтують нову ділянку дороги напрямку Мостиська – Самбір – Борислав

Сьогодні техніка запрацювала на ще одній ділянці дороги Мостиська – Самбір – Борислав. Йдеться про 33-кілометровий напрямок між населеними пунктами Мостиська та Самбір.

У Сокалі встановили світовий рекорд «Наймасовіше виконання хористами Гімну Українських Січових Стрільців»

Вчора, 24 серпня було встановлено Національний Рекорд України «Наймасовіше виконання хористами Гімну Українських Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина».

18 громад Львівщини отримають кошти на облаштування «Активних парків»

У межах реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», започаткованого Президентом України, 18 територіальних громад області отримають з обласного бюджету по 50 тисяч гривень для закупівлі тренажерного обладнання для парків.

До уваги мешканців Львівщини: графік роботи центрів вакцинації у Львівській області на 25-29 серпня

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 19 центрів вакцинації населення, 8 з яких – у Львівській міській територіальній громаді. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал «Helsi».

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України культурним діячам Львівщини присвоїли державні нагороди

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України Указом Президента України культурні діячі Львівщини відзначені державними нагородами.

Проведено виїзне заняття щодо організації та здійснення заходів з питань цивільного захисту

Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, особливості діяльності місцевих комісій з питань ТЕБ і НС, порядок організації робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій та інші важливі питання, обговорено сьогодні з представниками Львівської ОДА, ДСНС, інших профільних структур під час заняття на тему: «Реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час […]