Новини за день 17 Серпня 2021

Виробники нішевих сільгоспкультур можуть отримати фінансову підтримку з обласного бюджету

У межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації продовжує прийом документів за напрямом фінансової підтримки вирощування нішевих культур (гречка, жито) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного високорепродукційного насіння вітчизняного виробництва.

Львівська ОДА запрошує до участі у бізнес-місії в казахське місто Актау

У Львівській облдержадміністрації відбулася нарада з приводу організації промоційного авіарейсу Львів – Актау (Казахстан) 23 вересня.

«Громадам необхідно активізувати роботу з реалізації проєктів капітального будівництва», – Андрій Годик

Керівникам громад, як замовникам будівництва, необхідно посилити роботу в частині реалізації проєктів капітального будівництва. Про це йшлося сьогодні під час наради першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, профільного департаменту з головами РДА та територіальних громад області.

«Понад 34,5 млн грн додатково спрямували на мікропроєкти та проєкти регіонального розвитку», – Максим Козицький

Згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації  № 696/0/5-21 від 11.08.2021 р., за погодженням із Львівською обласною радою, розподілили додаткову субвенцію з обласного бюджету між місцевими бюджетами області на реалізацію Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки, в обсязі понад 34,5 млн гривень.

Відновити електропостачання в населених пунктах області планують до кінця дня

На Львівщині працівники ПрАТ «Львівобленерго» продовжують роботи з ліквідації наслідків аварійних відключень електроенергії внаслідок несприятливих погодних умов.

Співвласники будинків зобов’язані укласти договори на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрій Годика відбулась zoom-нарада з керівниками ОТГ та РДА в межах якої розглянули проблемні питання підготовки газового господарства області до осінньо-зимового періоду.

З початку року 34 людини на Львівщині постраждали від укусів змій

Від початку цього року у Львівській області зареєстрували 34 випадків госпіталізації людей з діагнозом ­ укус змії, з них – 9  дітей.

«Вчитель є основоположником формування особистості гідного українця», – Іван Собко привітав освітян напередодні Дня Незалежності

Сьогодні у Будинку вчених подяками департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації відзначили освітян Львівщини, чия робота стала вагомим внеском для здобуття Незалежності України, а також для розбудови та захисту цілісності нашої держави.

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації інформує

Шановні мешканці Львівського району!!! Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної державної адміністрації інформує, що відповідно до статті 32 Кодексу цивільного захисту України:

Усі санаторії працюють, 70% населення повністю вакциноване: результати проєкту масової вакцинації у Моршині

У місті Моршин, що на Львівщині, з квітня триває пілотний проєкт Міністерства охорони здоров’я України щодо одночасної вакцинації дорослого населення. Завдяки йому сьогодні, попри пандемію ковіду, курортне місто працює та приймає туристів, а більш як половина населення повністю вакциновані.