Новини за день 23 Серпня 2021

До 30-річчя Незалежності України у Львові організували Вечір пам’яті Героїв

На Львівщині вшанували пам’ять Героїв, які поклали життя за Україну. Так, сьогодні, 23 серпня, біля Меморіалу Небесної Сотні, що у Львові, провели «Вечір пам’яті Героїв».

На День Незалежності України ліцеїсти з Львівщини та Луганщини обмінялись досвідом

Навчальні заклади, які готують майбутніх військових з двох областей – Львівської та Луганської провели обмін делегаціями. Такі візити ліцеї вирішили зробити в межах важливих для держави свят – Дня Державного Прапора України та 30-річчя Дня Незалежності України.

Унікальні майстер-класи й локальна кухня: чим дивувала Львівщина на фестивалі «Мандруй Україною»

З 22 до 24 серпня у Києві на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогів» відбувається всеукраїнський фестиваль туристичних маршрутів і народно-художніх промислів «Мандруй Україною», організований Державним агентством розвитку туризму за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Родина захисника України отримала сертифікат на нове помешкання

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України родина захисника нашої держави отримала сертифікат на нове помешкання. Його сім’ї вручив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Все, що стосується нашої самостійності та незалежності – подвиг», – Максим Козицький на урочистому засіданні за участю депутатів 1-го демократичного скликання

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України у Львівській міській раді відбулось урочисте засідання за участю депутатів 1-го демократичного скликання.

Максим Козицький привітав Львівщину та Україну з Днем Державного прапора

Сьогодні Львівщина разом з усією Україною відзначає День Державного прапора. Привітав українців голова Львівської ОДА Максим Козицький.

З Днем Державного Прапора України!

Державний Прапор України символізує історичну, культурну єдність та суверенність українського народу. Синьо-жовте знамено стало тим оберегом, завдяки якому наш народ вистояв і зберіг свою ідентичність в умовах боротьби за Незалежність.

На території Академії Сухопутних військ відкрили найбільший флагшток області

Сьогодні, 23 серпня, Львівщина відзначає День Державного Прапора, а вже завтра мешканці області святкуватимуть 30-річчя Незалежності України. З цієї нагоди у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відкрили найвищий флагшток області. Його висота – 50,5 м. кв. На флагштоці замайорів синьо-жовтий стяг України розміром 8 на 12 метрів.

«Ми разом піднімаємо прапор і маємо піднімати Україну – тільки разом і тільки вгору», – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський узяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора. Вони відбулися в селі Мар’янівка Черкаської області, де спеціально до 30-річчя незалежності нашої держави був створений арт-комплекс «Географічний центр – серце України».

Центри вакцинації продовжують працювати 23 і 24 серпня: графік роботи

Мешканці Львівщини зможуть вакцинуватися і під час вихідних до Дня Національного Прапора та Дня Незалежності України 23 та 24 серпня. Зокрема, центри вакцинації працюватимуть у кількох містах в області: