Новини за день 1 Серпня 2021

Двоє львів‘ян нокаутом перемогли на міжнародному боксерському турнірі

30 липня у нічному клубі «Малевич» відбувся міжнародний боксерський турнір “1st Boxing Night-Lviv”. Організувала його “Ukrainian Boxing Promotion” – промоутерська організація, яка є новим проєктом Федерації боксу України на професійній арені. Турнір відбувся під патронатом голови Львівської ОДА Максима Козицького. Успішних поєдинків боксерам побажав заступник голови Іван Собко.

На Самбірщині проходить Х Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці Фест»

Село Кульчиці Самбірського району – батьківщина героїв Гетьмана України Петра Сагайдачного та героя Віденської битви 1683 року, рятівника Відня від турків, засновника першої кав’ярні Європи Франца-Юрія Кульчицького. Сьогодні тут вже вдесяте проходить Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці Фест», який відвідав заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

«Авторська навчальна програма – це якісна стратегія навчання», – Роман Пастушенко

Нещодавно розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації затверджено Положення двох конкурсів: «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу» та «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання». Проведення цих щорічних конкурсів для педагогічних і науково-педагогічних працівників області передбачене Програмою розвитку освіти, і на них закладено відповідні кошти. На перший педагоги уже можуть подавати свої роботи, оскільки […]

Вчора на Львівщині провакцинували 4608 осіб, з них 3221 – у центрах вакцинації

За вчора, 31 липня, на Львівщині провакцинували 4608 осіб, з них 3221 мешканців області  отримали щеплення в 17-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 12 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 492 дослідження на коронавірус, з них – 12 позитивних.