Новини за день 7 Серпня 2021

«Вже 15-й рік поспіль фестиваль «Ту Стань» повертає історію назад і занурює нас у культуру Українського Середньовіччя», – Максим Козицький

Поблизу села Урич на Стрийщині триває фестиваль середньовічної культури «Ту Стань», який цьогоріч переформатували так, аби уникати надмірних скупчень людей і забезпечити можливість спілкування у невеликих групах. «У такому форматі знайомитися з історією набагато цікавіше, адже можна спробувати себе у давніх ремеслах, пізнати особливості побуту, відчути справжній дух епохи у серці легендарної фортеці», – зазначають […]

Президент підтримав заборону продажу лікарських засобів дітям

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 21 Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони продажу лікарських засобів особам, які не досягли чотирнадцяти років (малолітнім особам)» № 1668-IX, який Верховна Рада ухвалила 15 липня цього року.

Глава держави підписав закон про особливості надання електронних публічних послуг

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг» № 1689-ІХ, який парламент ухвалив 15 липня 2021 року.

Вчора на Львівщині провакцинували 9786 осіб, з них 1851 – у центрах вакцинації. Оновлено.

За вчора, 6 серпня, на Львівщині провакцинували 9786 осіб, з них 1851 мешканець області  отримали щеплення в 11-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували 62 нових випадки захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 15 осіб

За попередню добу в області провели 687 досліджень на коронавірус, з них – 62 позитивних.

У селі Гайок облаштували тимчасовий міст

Через річку Західний Буг на дорозі Н-17 Львів–Радехів–Луцьк встановлено середній автомобільний розбірний міст. Ним зможуть проїжджати автомобілі, автобуси та невеликі вантажівки.