Новини за день 21 Серпня 2021

На Львівщині помер пацієнт із підтвердженим коронавірусом, спричиненим штамом “Дельта”

В області помер пацієнт, у якого діагностували коронавірусну інфекцію “Дельта”-штаму.

Прем’єр-міністри України та Грузії відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно з Прем’єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі під час робочої поїздки до Львівської області 21 серпня відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки.

5-й Міжнародний фестиваль LvivMozArt запрошує поціновувачів класичної музики

Упродовж 26-29 серпня у Львові відбудеться одна з найяскравіших музичних подій року – 5-й Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt.

Мешканців області запрошують долучитись до культурних подій з нагоди Незалежності України

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України в області відбудеться низка культурних подій.

Фотохудожників Львівщини відзначили з нагоди Дня фотографії

20 серпня у фотогалереї Василя Пилип’юка відкрили фотовиставку робіт українських фотохудожників “Україна – країна мрій”, присвячену 30-річчю від дня проголошення Незалежності України.

Понад 200 мільйонів гривень: Львівщина отримала субвенцію для реалізації інфраструктурних проєктів

На 15 проєктів Львівщини з державного бюджету виділили 222,7 млн грн.  Кабінет Міністрів України видав відповідне розпорядження 20 серпня.

На Львівщині відремонтували десять кілометрів дороги Рава – Руська — Гайок

Сьогодні відкрили після ремонту автомобільну дорогу Рава – Руська — Гайок на ділянці від населеного пункту Великі мости через село Реклинець до межі району.

За звання найспортивнішої громади змагаються 24 команди

У Пустомитах стартували перші Ігри громад. За званння найспортивнішої змагаються 24 збірні команди територіальних громад Львівщини, загалом – понад 300 учасників.

Вчора в області провакцинували 6812 осіб, з них 1841 – у центрах вакцинації

За вчора, 20 серпня, на Львівщині провакцинували 6812 осіб, з них 1841 мешканець області  отримали щеплення в 11-ти центрах вакцинації.

На Львівщині зафіксували понад 100 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 31 особу

За попередню добу в області провели 1068 досліджень на коронавірус, з них – 108 позитивних.